Aktualności

2008.12.12

Sławomir Radacki członkiem Zarządu PSSB

11 grudnia 2008 r. w Warszawie odbyło się Walne Zebranie Członków PSSB, które wybrało nowe władze na dwuletnią kadencję. Członkiem Zarządu PSSB został Prezes DLF sp. z o.o., Sławomir Radacki.

2008.11.14

Artykuł o Roboclean w "Żyj Zdrowo i Aktywnie"

W miesięczniku „Żyj Zdrowo i Aktywnie” ukazał się artykuł na temat Roboclean – odkurzacza z separatorem wodnym. Tekst obszernie opisuje korzyści wynikające z posiadania urządzenia. Link do artykułu: Link do artykułu [.PDF - 2.6 MB].

2008.10.23

Artykuł o Ozonomatic w "Żyj Zdrowo i Aktywnie"

W miesięczniku „Żyj Zdrowo i Aktywnie” ukazał się artykuł na temat Ozonomatic - urządzenia do kąpieli perełkowej i ozonoterapii. Tekst obszernie opisuje korzyści wynikające z posiadania urządzenia. Link do artykułu: Link do artykułu [.PDF - 1.6 MB].

2008.10.06

Artykuł o Kohersen w "Żyj Zdrowo i Aktywnie"

W miesięczniku „Żyj Zdrowo i Aktywnie” ukazał się artykuł na temat robota gotującego Kohersen. Tekst obszernie opisuje korzyści wynikające z posiadania urządzenia. Link do artykułu [.PDF - 1.4 MB].

2008.09.15

Artykuł o DLF w Polityce

W tygodniku „Polityka” ukazał się artykuł na temat wykorzystywania robotów w codziennym życiu. W tekście można przeczytać również o robocie sprzątającym Roomba. Link do artykułu [.PDF - 6 MB].

2008.07.15

Wywiad z zarządem DLF w Network Magazynie

W lipcowym numerze miesięcznika branżowego Network Magazyn ukazał się wywiad z prezesami firmy DLF: Sławomirem Radackim, Maciejem Waszczykiem oraz Jarosławem Milewskim. Link do artykułu [.PDF - 9 MB].

2008.08.05

Artykuł dotyczący robota Kohersen w Wiedzy i Życiu

W sierpniowym numerze Wiedzy i Życia ukazał się artykuł na temat robota gotującego Kohersen. W artykule poruszony został temat zdrowego odżywiania, możliwości urządzenia i korzyści wynikające z jego posiadania. Link do artykułu [.PDF - 6 MB].

2008.06.16

Ogólnopolski Meeting DLF

Ogólnopolski Meeting DLF dla Najlepszych Przedstawicieli Handlowych i Dystrybutorów odbył się w weekend 14-15 czerwca 2008 r. w największej Sali kongresowej Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach. Ponad 430 przedstawicieli i dystrybutorów było uczestnikami tego wydarzenia. Wielu z nich odebrało dyplomy, odznaczenia i nagrody za swoje osiągnięcia. Hawańska sceneria oraz realizowane na telebimach Uroczysta Gala i koncert kubańskiego zespołu Mili Morena y su Clave rodziły oczywiste skojarzenie z planowanymi wyjazdami przedstawicieli handlowych na wycieczki do egzotycznych krajów, na które w tegorocznym konkursie DLF przeznacza pulę ponad 300.000 zł. Konkurs trwa do końca sierpnia i pula ta może ulec jeszcze zwiększeniu. Wygrać wycieczkę może każdy przedstawiciel, który w okresie od marca do końca sierpnia 2008 r. będzie lepszy od samego siebie w roku 2007.

2008.06.13

Nowy Produkt DLF

Nowy Produkt DLF - KOHERSEN ROBOT wszedł w piątek 13 czerwca 2008 r. do sprzedaży hurtowej i detalicznej w Polsce. Produkt cieszy się olbrzymim zainteresowaniem dystrybutorów i przedstawicieli handlowych DLF. Prawa do sprzedaży robota w Polsce firma DLF posiada od początku 2008 r., jednak potrzebowała pięciu miesięcy na to, aby przygotować bogato ilustrowaną książkę kucharską zawierającą ponad 300 przepisów na polskie potrawy, które można w robocie wykonywać. Kolejnym wydaniem będzie książka z przepisami kuchni hiszpańskiej, ponieważ urządzenie jest produkowane w tym słynącym z bogatych kulinarnych tradycji kraju. Robot równocześnie miesza, szatkuje i podgrzewa potrawy na zasadzie indukcji i dzięki tej ostatniej innowacji stanowi obecnie najnowocześniejszego robota kuchennego na rynku. Zobacz więcej »

2008.06.10

Sawka rysuje dla DLF

Henryk Sawka narysował kolejny obraz satyryczny dla DLF w związku z Meetingiem DLF. Tym razem przedmiotem żartu jest kolejna po ENTUZJAZMIE cecha decydująca o sukcesie w sprzedaży, czyli EMPATIA.
Więcej »

2008.04.02

Nowy oddział w Sulechowie

W Sulechowie został otwarty nowy oddział organizacji DLF. Życzymy szybkiego rozwoju i oszałamiających sukcesów.

2008.03.17

ALOE VERA

Moc działania aloesu mogą już teraz poznać klienci w całej Polsce. DLF, jako przedstawiciel włoskiej firmy Natura & Beneserre, wprowadził kosmetyki dla domu ALOE VERA jako produkt wspomagający działanie produktów ROBOCLEAN, OZONOMATIC i ODŚWIEŻACZ POWIETRZA. Więcej »

2008.03.12

Tapety na Wielkanoc!

Kliknij tutaj, aby pobrać jedną z tapet "Wielkanoc".

2008.02.20

DLF wspiera Fundację Hetman

Załoga Fundacji Morskiej Hetman www.hetman.org.pl powróciła z wspieranej przez DLF wyprawy żeglarskiej „Sails on Antarctica”. Podróżnicy, żeglując po najniebezpieczniejszych wodach świata, opłynęli słynny Przylądek Horn. Miejsce to znane jest z tego, że w historii światowej żeglugi zatonęło tam około 2000 jednostek pływających. Według informacji marynarki chilijskiej, w ostatnich latach na tych wodach giną dwa-trzy jachty rocznie. Wyprawa dokonała tego wyczynu na czternastometrowym jachcie Bona Terra.
Drugim celem wyprawy było dopłynięcie do Antarktydy, gdzie załoga odwiedziła Polarną Stację H. Arctowskiego. Wyprawie przewodził Kapitan Waldemar Waszczyk, jako jeden z dwudziestu kapitanów żeglarzy, którzy opłynęli Przylądek Horn pod polską banderą. Środki uzyskane od DLF zostały przeznaczone w doposażenie jachtu w dwa kombinezony ratunkowe, czyli sprzęt podnoszący bezpieczeństwo załogi w czasie rejsu. Na jacht załoga zamustrowała 2 stycznia 2008 roku w argentyńskim porcie Ushuaja. Przylądek Horn zaatakowali z portu Puerto Williams w Chile. Walcząc przez wiele godzin z silnym sztormem i przeciwnym prądem oceanicznym musieli zrezygnować z opłynięcia Hornu w drodze na Antarktydę. Pokonali ten słynny przylądek dopiero w trzecim podejściu, również walcząc ze sztormem, w drodze powrotnej z Antarktydy. W stronę Antarktydy żeglowali wśród gór lodowych, luźnego paku lodowego i spiętrzonej sztormem kry zwanej „torosy”. W towarzystwie wielorybów, albatrosów, fok i pingwinów zdobyli ten jedyny nie zaludniony stałymi mieszkańcami kontynent.
Rzucili kotwicę w Zatoce Admiralicji. Na załogę czekał ponton wysłany przez Mikołaja Golachowskiego, dyrektora 32 Polskiej Antarktycznej Ekspedycji. Na lądzie polarnicy powitali załogę wymarzonym po wielu dniach sztormowania prysznicem i tradycyjnym ciepłym polskim przyjęciem. Rano 11 stycznia 2008 dokonano wyprawy pieszej na lodowiec, na spotkanie z pingwinami i fokami, żyjącymi w ich naturalnych warunkach. W czasie wyprawy prezentowano banery DLF. Wiąże się z tym zabawna historia, podczas podniesienia i fotografowania flagi DLF w porcie Puerto Williams w Chile, w bezpośrednim sąsiedztwie z terytorium Argentyny. Oficerowie Marynarki Chile nakazali opuszczenie flagi DLF, ponieważ jest podobna do biało błękitnej argentyńskiej. Pikanterii całemu zdarzeniu dodaje fakt, że uznano to za prowokację polityczną na spornych terenach ziemi ognistej między tymi krajami. A wszystko to się wydarzyło w czasie wizyty Prezydenta Chile Pani Michelle Bachelet w Puerto Williams. Załoga powróciła do kraju 24 stycznia.
więcej na www.hetman.org.pl

2008.01.08

Roomba 560 już w sprzedaży w Polsce!

Roomba R560 już jest dostępna w sprzedaży w Polsce w sieci dystrybutorów organizacji DLF Pomysł na lepsze życie. DLF sp. z o.o. jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem na Polskę produktów do użytku domowego znanej amerykańskiej firmy iRobot. Roomba 560 jest najbardziej zaawansowanym modelem Roomby, dopuszczonym na rynek europejski na podstawie certyfikacji CE. A przy tym wszystkim nowa Roomba jest naprawdę piękna! Wysmakowana linia, doskonała prostota i elegancja robota to element nowej estetyki w naszych domach.
Więcej na stronach: www.roomba.pl oraz www.irobot.pl