Aktualności

2012.12.31

Szczęśliwego Nowego Roku!

Szczęśliwego Nowego Roku, powodzenia w życiu osobistym i zawodowym oraz samych sukcesów!

2012.12.28

iRobot Roomba w czołówce rankingu Skapiec.pl

Portal Skapiec.pl opublikował specjalny raport aktualnych trendów zakupowych panujących na rynku AGD w Polsce. Według danych rankingu iRobot Roomba 780 znalazł się w czołówce najbardziej zaufanych produktów przeznaczonych do odkurzania.
Pełna analiza preferencji zakupowych internautów dostępna jest pod poniższym linkiem:
Raport

2012.12.27

DLF wspiera lokalną młodzież

Firma DLF Sp. z o.o. wsparła organizatorów „Mikołajkowego Turnieju Siatkówki” , który odbył się w Gdańsku. Podziękowanie dla Zarządu DLF przekazał Przewodniczący Komisji Edukacji i Sportu Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska.

2012.12.20

Wesołych Świąt

Radosnych i spokojnych
Świąt Bożego Narodzenia,
spędzonych w rodzinnej atmosferze,
pełnych ciepła i nadziei oraz samych sukcesów
w nadchodzącym Nowym Roku 2013, życzymy
wszystkim naszym partnerom, przyjaciołom,
klientom i współpracownikom.

2012.12.13

Sławomir Radacki w składzie nowego Zarządzu PSSB

13 grudnia 2012 r. Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej podczas Walnego Zebrania Członków, wybrało nowe władze na dwuletnią kadencję. W pięcioosobowym Zarządzie znaleźli się: Ewa Kudlińska-Pyrz, Przewodnicząca Zarządu, Dorota Steciuk-Godzieba, Wiceprzewodnicząca (Oriflame), Oksana Zharkova (Avon), Anna Pietrzak (Amway) i Sławomir Radacki (DLF).

2012.10.16

I Polski Dzień Sprzedaży Bezpośredniej

16 października 2012 r. w Warszawie odbyła się pierwsza konferencja w całości poświęcona sprzedaży bezpośredniej. Patronat nad wydarzeniem objął Minister Gospodarki – Waldemar Pawlak. Konferencja zgromadziła wielu wybitnych panelistów, m.in. prezydent miasta st. Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz, wiceministra pracy i polityki społecznej Jacka Męcinę, psychologa biznesu Jacka Santorskiego i znaną dziennikarkę Agatę Młynarską, którzy dyskutowali i przedstawiali swoje opinie i wnioski dotyczące istotnych dla sprzedaży bezpośredniej tematów o charakterze społeczno-ekonomicznym, prospołecznym i prokonsumenckim.

2012.11.15

Nowe produkty w ofercie DLF

DLF Sp. z o.o. wprowadza na rynek produkty marek: Stadler Form, Stylies i Pleo.
DLF Sp. z o.o. jest autoryzowanym importerem/dystrybutorem tych marek w Polsce.

stadler form to szwajcarska marka designerskich artykułów gospodarstwa domowego, która jest symbolem projektowania urządzeń do użytku domowego dla ludzi mających rozwinięte poczucie stylu. Więcej informacji:
www.stadler-form.pl

stylies jest szwajcarską marką nowej generacji produktów gospodarstwa domowego. Stylies to funkcjonalne produkty, z których korzysta już wielu klientów na całym świecie. Produkty tej marki to piękny design w przystępnej cenie.

pleo to zaawansowany technologicznie robot edukacyjny o wyglądzie dinozaura. PLEO rb (reborn) to doskonała alternatywa dla osób, które z różnych względów nie mogą pozwolić sobie na posiadanie zwierzęcia domowego. Więcej informacji:
www.pleopolska.pl

2012.07.02

DLF wspiera Stowarzyszenie Trefl Pomorze

Podziękowania dla firmy DLF za wsparcie działalności Stowarzyszenia Trefl Pomorze, w ramach którego zrzeszone są najważniejsze pomorskie drużyny sportowe: Trefl Sopot oraz Lotos Trefl Gdańsk.

2012.06.28

Świat Elit poleca Ozonomatic

Redakcja magazynu Świat Elit poleca swoim czytelnikom Ozonomatic i publikuje na łamach ostatniego wydania artykuł na temat tego urządzenia.
zobacz artykuł »

2012.06.11

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

DLF Sp. z o.o. już po raz drugi została uhonorowana Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej nadawanym przez Międzynarodową Wywiadownię Gospodarczą Dun & Bradstreet. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to prestiżowe wyróżnienie nadawane firmom o wysokiej ocenie stabilności. Wyróżnienie to potwierdza, że jego właściciel jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe. Certyfikat przyznawany przez D& B, jest honorowany na całym świecie i przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności rynkowej firmy. Instytucja certyfikująca Dun & Bradstreet to czołowa wywiadownia gospodarcza, która jest specjalistą w sporządzaniu raportów handlowych.


2012.05.28

Opinia Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi wystawiła pozytywną opinię dotyczącą Systemu Czyszczącego Aura Roboclean.
Urządzenie zostało dostarczone do Fundacji na początku kwietnia 2012 r. i było testowane w części biurowo-hotelowej Fundacji oraz co warte podkreślenia w pracowniach naukowych, w tym w tak newralgicznych miejscach jak bank tkanek.
Po zakończonych testach Dyrektor Generalny FRK Jan Sarna wystawił pozytywną opinię, rekomendując System Czyszczący Aura Roboclean zarówno osobom zdrowym jak i borykającym się z chorobami układu oddechowego.

2012.05.22

Mecenas Pomorskiego Sportu

DLF Sp. z o.o. poprzez prowadzone działania sponsorskie na rzecz Stowarzyszenia Trefl Pomorze stała się Partnerem Wspierającym tej organizacji i otrzymała tytuł Mecenasa Pomorskiego Sportu.

2012.03.08

Dzień Kobiet

W tym szczególnym dniu wszystkim Paniom życzymy samych radosnych chwil i dużo, dużo uśmiechu,
Zarząd DLF

2012.02.01

DLF wspiera akcję „1% Twojego podatku = 100% serca”

DLF jako wieloletni Przyjaciel Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu wiernie wspiera ją finansowo. Dlatego też postanowiliśmy pomóc tej instytucji w gromadzeniu funduszy poprzez informowanie o akcji „1% Twojego podatku = 100% serca”. Akcja dotyczy podarowania 1% podatku dochodowego, na rzecz wspierania innowacyjnych projektów zapoczątkowanych przez Prof. Zbigniewa Religę:
• Sztuczne serce
• Robot chirurgiczny Robin Heart
• Protezy zastawek serca
• Bioinżynieria tkankowa
Informacje dotyczące przekazania funduszy znajdą Państwo w załączonym dokumencie. Po więcej szczegółów proszę odwiedzić stronę: www.frk.pl
W imieniu Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii serdecznie dziękujemy za wsparcie.

2012.02.01

Ozonomatic Jolly MED już w sprzedaży

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że z dniem dzisiejszym wprowadziliśmy do sprzedaży najnowszy model urządzenia do kąpieli perełkowej oraz terapii ozonowej – Ozonomatic Jolly MED.
Ozonomatic Jolly MED. umożliwia korzystanie z 8 różnych programów masażu w zależności od potrzeb, np. pobudzającego, sportowego czy uaktywniającego krążenie. Każdy z nich niesie ulgę naszym obolałym mięśniom. We własnej łazience możemy zrelaksować się i odpocząć, mając nawet niewiele czasu.
Z dnia na dzień możemy znacząco poprawić jakość i komfort swojego życia.
Ozonomatic Jolly MED dba nie tylko o ciało. Urządzenie zostało dodatkowo wzbogacone o funkcję pielęgnacji włosów i skóry głowy ozonem. OZONOMATIC docenią również alergicy, gdyż urządzenie jako jedyne dostępne w tej kategorii stwarza możliwość odkażania i odświeżania pomieszczeń. Design urządzenia jest bardzo nowoczesny, przez co przypadnie do gustu nawet w najbardziej wybrednym gustom. Urządzenie zostało wyposażone także w moduł hromoterapeutyczny, który pozwala oddziaływać na nastrój kąpiącego się emitowaną barwą. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę: www.ozonomatic.pl