Aktualności

2022.01.21

Wylicytuj wyjątkową Roombę j7+ na aukcji WOŚP

Miło nam poinformować, że po raz kolejny wspieramy zbiórkę środków dla najbardziej potrzebujących w 30 Finale WOŚP.
Tym razem na aukcję przekazujemy najnowszy model urządzenia iRobot – Roombę j7+. Dzięki współpracy ze światowej sławy projektantem i architektem Oskarem Ziętą, przygotowaliśmy unikatową wersję robota. 30 rubinowych serduszek na jubileuszowy 30 Finał WOŚP.

Cały dochód z aukcji iRobot Roomba j7+ zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zachęcamy do licytowania. Adres aukcji dostępny jest pod linkiem:

Link do licytacji Allegro

2022.01.03

Przyszłość sprzątania stała się teraźniejszością – przedstawiamy nową Roombę j7 oraz j7+

Z dumą informujemy, że roboty gruntownie odkurzające iRobot Roomba j7/j7+ jako jedyne w swojej kategorii otrzymały atest niezależnego Instytutu - TÜV SÜD CSC, w zakresie cyberbezpieczeństwa danych urządzeń z kategorii IoT.

Co to oznacza dla użytkowników? Dostają dodatkową gwarancję, że ich dane są w 100% bezpieczne i mają nad nimi całkowitą kontrolę. Korzystanie z mobilnej aplikacji iRobot Home, która między innymi tworzy mapy mieszkania oraz wykorzystując inteligentną kamerę w czasie rzeczywistym wykonuje zdjęcia przeszkód, może zaniepokoić klienta. Wybierając markę iRobot nie trzeba się tym przejmować. Certyfikat TÜV gwarantuje, że roboty charakteryzują się wyjątkowym poziomem bezpieczeństwa danych i odpornością na cyberataki.

Użytkownik nie musi się już martwić o swoją prywatność.