Aktualności

2016.12.19

Wolność gotowania w nowych wolnowarach Crock-Pot

Z radością informujemy, o poszerzeniu oferty sprzedaży o nowe wolnowary Crock-Pot. Dwa wolnowary cyfrowe o pojemności 5 i 6 litrów są termoodporne (można je bezpośrednio po wyjęciu z lodówki postawić na kuchence), charakteryzują się również powłoką DuraCeramicTM, dzięki której są bardziej odporne na zarysowania, potrawy gotują się szybciej, a urządzenie łatwo utrzymać w czystości. Wolnowar manualny o pojemności 3,5 l DNA dla wygody użytkowania wyposażony został w rączki pokryte silikonem. W zestawie znajdują się ponadto dwie łyżki cedzakowe (mała i duża) i łyżka do serwowania potraw.

Więcej informacji o nowych wolnowarach znajdziecie tutaj.

2016.12.01

Eva i Julia nowe urządzenia w ofercie marki Stadler Form

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do sprzedaży dwóch nowych urządzeń Stadler Form.

Eva, nawilżacz ultradźwiękowy, jest wrażliwa i precyzyjna dzięki technologii Adaptive HumidityTM i zewnętrznemu czujnikowi wilgotności (który jednocześnie pełni rolę pilota). W trybie automatycznym Eva sama dostosowuje poziom wyjściowy aby cicho i wydajnie osiągnąć i utrzymać pożądaną wilgotność.

Julia – swingujący aromatyzer, pięknie wygląda i optymalnie rozprowadza zapachy w pomieszczeniu. Imponująco oświetlone smugi aromatycznej mgiełki przesuwają się o 160o od lewej do prawej (Aroma SwingTM).

Więcej na temat nowego robota dowiecie się tutaj.

2016.09.01

iRobot Braava jet już w sprzedaży!

iRobot Braava jet rozpoczyna porządki

Z radością informujemy o wprowadzeniu do sprzedaży nowego iRobota mopującego Braava jet.

Robot mopujący Braava jet™ usuwa brud i plamy z trudno dostępnych miejsc w kuchni czy w toalecie. Nałóż nakładkę iRobot Braava jet™ i po prostu naciśnij CLEAN; Braava jet™ automatycznie dobierze tryb pracy w zależności od nakładki, którą nałożysz. Wybierz nakładkę do mopowania na mokro, wycierania na wilgotno lub zamiatania na sucho. Robot mopujący został zaprojektowany do czyszczenia podłóg twardych.

Więcej na temat nowego robota dowiecie się tutaj.

2016.07.28

OSTRZEŻENIE - Fałszywe profile społecznościowe oraz strony internetowe iRobot

Dbając o dobry wizerunek marki iRobot i jakość obsługi naszych Klientów niniejszym ostrzegamy przed fikcyjnymi stronami internetowymi oraz profilami na portalach społecznościowych, które używają w swojej nazwie marki iRobot. Ich właściciele oraz administratorzy prowadzą działalność niezgodną z prawem oraz regulaminami. Przykładem tego jest organizowanie konkursów, które naruszają regulamin Facebook oraz wykorzystanie bez zgody praw majątkowych marki iRobot.

Przypominamy, że wszystkie organizowane przez nas konkursy i promocje prezentowane są wyłącznie na naszych profilach w mediach społecznościowych
www.facebook.com/iRobotPL,
www.facebook.com/iRobotRoombaPL,
https://twitter.com/iRobotPolska,
www.youtube.com/user/iRobotPolska
i na naszej stronie internetowej (www.irobot.pl), oraz za pośrednictwem naszych Partnerów handlowych oraz medialnych. Udział w nich nigdy nie wiąże się z jakimikolwiek kosztami oraz nie narusza przepisów prawa oraz regulaminów.

Jeśli zauważycie Państwo konkurs rzekomo organizowany przez iRobot na Facebooku, prosimy o niezwłoczny kontakt z naszą Infolinią (z telefonów stacjonarnych: 801 88 99 99, z telefonów komórkowych: +48 58 781 66 62
lub mailowo kontakt@irobot.pl).

Wszelkie tego typu zgłoszenia umożliwią nam podjęcie odpowiednich kroków formalnych i prawnych.

Autoryzowany importer i dystrybutor urządzeń iRobot w Polsce
DLF Sp. z o.o.

2016.07.21

Projekt Plaża 2016

pp

Marka iRobot na dobre zagościła w miasteczku TVN budowanym co tydzień w innej nadmorskiej miejscowości w ramach Projektu Plaża. Odwiedź strefę iRobot, w której pokażemy jak roboty wyręczają nas w sprzątaniu. Przy okazji możesz zrelaksować się na leżakach, a na dzieci czeka szereg konkursów i atrakcyjnych nagród. Kolejny przystanek Projektu Plaża 2016 przed nami.

Spotkajmy się i poznajmy! :)

Wstęp od godziny 9:00.

2016.03.01

iRobot Roomba 980 rozpoczyna porządki

Z radością informujemy o wprowadzeniu do sprzedaży nowej rewolucyjnej serii 900 iRobota Roomba.

Od dziś w ofercie dostępny jest iRobot Roomba 980 – najnowszy z gamy robotów odkurzajacych. Robot posiada szereg przełomowych rozwiązań, które sprawiają, że wykonuje on swoje zadania w sposób jeszcze bardziej efektywny, na bardzo dużych powierzchniach.

Inteligencja robota przejawia się m.in. w systemie jego poruszania się – Roomba 980 łączy w sobie nawigację adaptacyjną z optyczną lokalizacją przeszkód. W praktyce oznacza to, że potrafi interpretować otoczenie, w którym się znajduje i dostosowywać swoją pracę do aktualnych warunków. Zastosowanie aplikacji mobilnej iRobot HOME sprawia, że obsługa robota jest niezwykle łatwa – zapewnia pełną kontrolę nad robotem z każdego miejsca, w każdym momencie. Wykorzystanie systemu AeroForce, który współpracuje z nową technologią intensyfikacji pracy na dywanach (Carpet Boost) pozwala osiągnąć iRobotowi Roomba 980 niespotykany efekty sprzątania – wykrywa miękkie powierzchnie (dywany, chodniki, wykładziny etc.), aby zwiększyć na nich dziesięciokrotnie siłę odkurzania.

Więcej na temat nowej serii dowiecie się tutaj.

iRobot Roomba 980 zdobył już kilka prestiżowych wyróżnień:

Mobility Trends

iRobot Roomba 980 – zwycięzca plebiscytu Mobility Trends 2015 w kategorii Gadżet Roku. Jesteśmy niebywale dumni z tego wyróżnienia.

PC World

Magazyn PC World wziął pod lupę dostępne na rynku roboty sprzątające i poddał je wymagającym testom. iRobot Roomba 980 otrzymał wyróżnienie za najlepszą wydajność. Nowy system AeroForce 2.0 okazał się być bezkonkurencyjny.

Tech Awards

Tech Awards to plebiscyt na najlepsze produkty roku. iRobot Roomba 980 zdobył to prestiżowe wyróżnienie w kategorii produkt AGD.