Aktualności

2024.04.10

Nowość! Pierwszy biały robot sprzątający od iRobot!

iRobot przedstawia nowego robota w swojej ofercie Roomba Combo® Essential, przystępnego cenowo i prostego w użyciu robota odkurzająco-mopującego. Robot jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych, w tym po raz pierwszy w historii marki – w białym kolorze.

Roomba Combo Essential jednocześnie odkurza i mopuje, posiada inteligentną nawigację, 18x większą moc ssącą niż uwielbiana przez Klientów seria 600, a także inteligentne sterowanie iRobot OS. Co więcej, robot oferuje możliwość sprzątania liniowego, dopasowanie trybu sprzątania do potrzeb użytkownika, raporty podsumowujące sprzątanie Clean Map, dłuższą żywotność baterii oraz inteligentne automatyzacje iRobot OS, takie jak ‘Sprzątaj, gdy jestem poza domem’ i sugerowane harmonogramy sprzątania.

Firma iRobot przekroczyła również kolejny kamień milowy w postaci ponad 50 milionów robotów sprzedanych na całym świecie.

Zobacz nową Roombę Essential

2024.01.25

Weź udział w aukcji WOŚP i wylicytuj unikatowego robota Roomba Combo j9+

Z radością ogłaszamy, że iRobot Polska już po raz piąty wspiera zbiórkę środków podczas 32 Finału WOŚP. W tym roku przekazujemy na aukcję wyjątkowego iRobota Roomba Combo j9+, ozdobionego przez polskiego artystę, Marcina "Tyber" Tybusia. To połączenie nowoczesnej technologii i kreatywnego designu. Zwycięzca licytacji otrzyma nie tylko najnowocześniejszego robota sprzątającego, lecz także elegancki element wystroju wnętrza, przyciągający uwagę swoją unikalnością.

Zachęcamy do udziału w tej wyjątkowej aukcji, ponieważ cały dochód zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Aukcja jest dostępna pod linkiem:
https://allegro.pl/oferta/irobot-roomba-combo-j9-ozdobiony-przez-marcina-tybusia-dla-wosp-15078078534

2024.01.03

DLF uhonorowane Gwiazdą Jakości Obsługi 2024

To wyróżnienie jest rezultatem badań satysfakcji klientów, którzy oceniają naszą obsługę, terminowość, czas oczekiwania na pomoc, dostępność asortymentu, jego ceny oraz prawdopodobieństwo polecenia marki innym konsumentom. Polski Program Jakości Obsługi wyróżnia tylko nieliczne firmy, które zdobywają to prestiżowe wyróżnienie, a decyzja o przyznaniu "Gwiazdy Jakości Obsługi" zależy od samych klientów.

Z radością informujemy więc, że firma DLF w roku 2024 ponownie została wyróżniona za doskonałą jakość obsługi, co czyni nas jednym z najbardziej przyjaznych przedsiębiorstw w Polsce.

Jesteśmy dumni z wysokiej jakości usług, które świadczymy i pragniemy serdecznie podziękować naszym pracownikom działu obsługi klienta oraz serwisu za ich ciężką pracę i zaangażowanie.