Aktualności

2014.11.10

iRobot Roomba 785 robot dedykowany posiadaczom zwierząt już na Polskim rynku!

iRobot® Roomba® 785 sprząta tak dokładnie, że nikt nie uwierzy, że posiadasz zwierzaka. Możesz zaprogramować pracę robota na 7 dni tygodnia. W ten sposób zagwarantujesz sobie i swojej rodzinie, codziennie czyste podłogi – niezależnie od tego, co przyczepi się do łap Twojego pupila podczas spaceru.

Roomba 785 dzięki sile podciśnienia wciągnie kurz i zabrudzenia do dużego, szczelnego pojemnika na brud AeroVac. Podwójne filtry typu HEPA zatrzymują najdrobniejsze (do 0,3 mikrona) cząsteczki brudu i alergenów, ograniczając recyrkulację kurzu, zostawiając tylko czyste powietrze. Możesz zostawić Roombę „samą w domu” i pójść na spacer. Dzięki technologii iAdapt™ robot znajdzie drogę w pomieszczeniach o dowolnym kształcie i powierzchni, odkurzając dywany i wszelkie rodzaje podłóg twardych. Roomba pokrywa sprzątaną powierzchnię z dokładnością 98% - a gdy napotka miejsce bardziej zabrudzone – rozpoznaje je i koncentruje na nim pracę.

Roomba 785 zadba o dobytek Twojego pupila! Dołączona do zestawu Wirtualna Ściana typu HALO wyznaczy strefę ochronną np. na legowisko Twojego zwierzaka, które będzie skrzętnie omijane przez robota. Dołączona do zestawu Wirtualna Latarnia emituje wiązkę podczerwieni, która poprowadzi robota z pokoju do pokoju. Roomba automatycznie unika schodów i innych uskoków unikając upadku. iRobot Roomba 785 po zakończeniu pracy samodzielnie wraca do Stacji Dokującej, aby naładować się pomiędzy cyklami sprzątania.

Szczegóły znajdziesz tutaj

2014.10.17

3 POLSKI DZIEŃ SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ

Dziś w Warszawie w hotelu Intercontinental odbędzie się 3 POLSKI DZIEŃ SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ. Tegoroczne wydarzenie jest organizowane pod hasłem „Biznesowa niezależność dla młodych” i odbędzie się pod honorowym patronatem Ministra Pracy i Polityki Społecznej Władysława Kosiniaka-Kamysza. Polski Dzień Sprzedaży Bezpośredniej jest wydarzeniem organizowanym od 3 lat przez Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej, którego DLF Sp. z o.o. jest pełnoprawnym członkiem od 2007 roku.


2014.09.18

Briefing prasowy Stadler Form

18 września 2014 r. w Warszawie w restauracji Lif odbyło się spotkanie prasowe marki Stadler Form.

Produkty szwajcarskiej firmy przedstawił sam założyciel firmy – Martin Stadler. Goście mieli możliwość rozmowy z głównym projektantem firmy Mattim Walkerem. Prócz prezentacji całej gamy produktów: stylowych wentylatorów, nawilżaczy i oczyszczaczy powietrza, oficjalnie przedstawiono nowy aromatyzer – Lea. Smukła sylwetka, paleta czystych kolorów, minimalizm w szwajcarskim wydaniu i unikalna technologia to cztery cechy definiujące najmłodszego członka rodziny produktów Stadler Form.


2014.09.12

Urządzenie Ozonomatic Jolly Med. w Klinice Budzik

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że urządzenie Ozonomatic Jolly Med. otrzymało pozytywną opinię medyczną z Kliniki Budzik- pierwszego w Polsce szpitala dla dzieci przebywających w śpiączce.

Urządzenie Ozonomatic Jolly Med. wykorzystywane jest do rehabilitacji Pacjentów po ciężkich urazach czaszkowo- mózgowych. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronach Kliniki Budzik i Fundacji AKOGO?:
http://www.klinikabudzik.pl/news.php?artykul=61
http://www.akogo.pl/aktualnosci/ozonoterapia-w-budziku
https://www.facebook.com/pages/Fundacja-Ewy-Błaszczyk-Akogo/313246020645


Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyłączyć się do grona osób, które wspierają działania Kliniki.

2014.05.22

100 tys iRobotów sprzedanych w Polsce

W Polskich domach sprząta już ponad 100 000 iRobtów!
Nic dziwnego przecież lubimy porządek i cenimy swój wolny czas.
Dlatego wybieramy produkty marki iRobot, by sprytnie dbać o nasze domy.
Prócz bijącego rekordy popularności robota odkurzającego podłogi Roomba, Polacy coraz częściej sięgają po myjącego podłogi iRobota Scooba i mopującego iRobota Braava. Bo przecież każdy z nas ma inne potrzeby.

Dziękujemy, za wybór robotów sprzątających iRobot.

2014.04.14

Roboty koszące Robomow już w sprzedaży

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że z dniem 14 kwietnia rozpoczęliśmy dystrybucję robotów koszących Robomow, jako autoryzowany importer i dystrybutor urządzeń tej marki w Polsce.

Z dniem dzisiejszym w sprzedaży pojawiły się dwie linie robotów koszących Robomow:
• Linia City (czerwona)
• Linia Premium (zielona)

Modele Robomow Linii City dostępne są w wybranych sieciach handlowych oraz sklepach internetowych. Modele Robomow Linii Premium dostępne są w sklepach lokalnych dealerów na terenie całego kraju.
Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.robomow.pl

2014.01.15

Przekaż 1% podatku FRK

Firma DLF jako wieloletni Przyjaciel Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu wiernie wspiera ją finansowo. Dlatego też kolejny rok wspomagamy tę Instytucję w gromadzeniu funduszy poprzez informowanie o akcji „1% Twojego podatku = 100% serca”. Akcja dotyczy przekazania 1% swojego podatku dochodowego, na rzecz wsparcia prac nad pediatryczną protezą serca RELIGA HEART PED.
Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie: www.frk.pl
Aby przekazać 1% podatku FRK skorzystaj z programu: http://www.eopp.pl/fundacja-religi/PitProjekt2013Setup.exe
W imieniu Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii serdecznie dziękujemy za wsparcie.