Aktualności

2006.12.07

Przystąpienie DLF do PSSB

W dniu 07 grudnia 2006 r. Walne Zgromadzenie Polskiego Towarzystwa Sprzedaży Bezpośredniej przyjęło członków zarządu DLF sp. z o.o. w poczet Członkow Zwyczajnych, a firmę DLF na Członka Oczekującego Stowarzyszenia. Okres kondydacki zgodnie ze statutem PSSB potrwa 1 rok. PSSB jest członkiem organizacji europejskiej FEDSA i i światowej WFDSA oraz Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych.

2006.11.30

DLF Internet - wyróżnienie w prestiżowym konkursie Webstarfestival

Na uroczystej gali, odbyło się rozstrzygnięcie konkursu webstarfestival, w którym trzy realizacje DLF Internet zostały nominowane do nagrody WEBSTAR. Strona ergotest.pl otrzymała wyróżnienie w kategorii "Zdrowie i Medycyna".

2006.10.16

Reklama telewizyjna SNORE RELIEF

Dzisiaj rusza reklama telewizyjna naszego najnowszego produktu SNORE RELIEF. Jest to wyrób medyczny w klasie I, zapobiegający chrapaniu, którego skuteczność potwierdziliśmy badaniami klinicznymi w najbardziej renomowanej placówce w kraju. DLF jest autoryzowanym przedstawicielem tego produktu na Europę.

2006.10.13 - 14

Meeting na Mazurach

Tradycyjny już MEETING dla Najlepszych Przedstawicieli Handlowych i Dystrybutorów na półwyspie Jeziora Śniadrwy udał się wyśmienicie. 130 najlepszych przedstawicieli z całej Polski zjechało się na ten wyjątkowy czas, aby odebrać nagrody, dyplomy, odznaki. Impreza okazała się wspaniałą zabawą i przygodą dla najbardziej pracowitych w organizacji DLF.

2006.09.25

Nowe biuro w Trójmieście

Izabela i Adam Klimek, od wielu lat współpracujący z nami dystrybutor z Koszalina, otworzyli nowe biuro w Trójmieście. Gratulujemy i życzymy sukcesów w nowym miejscu!