Aktualności

2020.11.23

500 tysięcy iRobotów w polskich domachRoboty sprzątające to globalnie jedna z dynamiczniej rozwijających się kategorii małego AGD. Polacy podążają za tym trendem, chętnie zamieniając tradycyjny odkurzacz na robota. W Polsce przekroczono właśnie pułap sprzedaży 500 000 robotów marki iRobot.

2020 rok obfituje w ważne dla marki iRobot wydarzenia:

  • 30-lecie powstania – założona w 1990 roku firma opracowała jedne z najważniejszych robotów na świecie i ma bogatą historię pełną innowacji.
  • 30 milionów sprzedanych robotów sprzątających na świecie.
  • 500 tysięcy sprzedanych robotów sprzątających w Polsce.


Wszystkim użytkownikom iRobot dziękujemy za zaufanie.

2020.11.18

Kolejne nagrody dla robotów Roomba i7 oraz 976Najnowszy niezależny test robotów sprzątających, przeprowadzony przez redakcję PCWorld po raz kolejny wskazuje na bardzo silna pozycję marki iRobot na polskim rynku automatycznych odkurzaczy. Dwa modele odkurzające: iRobot Roomba i7 oraz iRobot Roomba 976 znalazły się w zestawieniu opublikowanym przez redakcję, zdobywając równocześnie nagrody: Wybór Redakcji dla modelu Roomba i7 oraz Najlepszy Zakup dla modelu roomba 976.

W przypadku pierwszego z wymienionych robotów, autorzy testu zwracają szczególna uwagę na skuteczność sprzątania, dopracowana aplikację iRobot HOME, system nawigacji z kamera oraz kompatybilność z asystentami głosowymi.

Roomba 976 urzekła natomiast redakcję precyzyjnym systemem sprzątającym, dużym pojemnikiem na brud i kompatybilnością z rozwiązaniami Smart Home.

2020.08.28

Witamy w nowej erze czystości!Od kiedy w 1990 roku powstała marka iRobot, jej celem jest dostarczanie urządzeń, które niosą realną pomoc ludziom na całym świecie. iRobot jest niekwestionowanym pionierem rynku robotów sprzątających i dziś może poszczycić się globalną sprzedażą na poziomie 30 milionów egzemplarzy. Nie byłoby to możliwe bez ciągłej pracy nad technologią oraz odpowiedniego podejścia do klienta. iRobot stawia bowiem jego potrzeby u podstaw rozwoju produktów.

25 sierpnia 2020 roku iRobot wprowadził nową aplikację iRobot Home, która rewolucjonizuje rynek robotów sprzątających i przenosi użytkownika w nową erę czystości.

Nowa aplikacja iRobot Home to odmieniony interface, znacząco podnoszący standard użytkowania robotów oraz dostęp do rewolucyjnych funkcji, które przypieczętowują rolę marki iRobot, jako pioniera kategorii.

Więcej o aplikacji iRobot HOME tutaj

2020.06.17

Gazele BiznesuJest nam niezmiernie miło poinformować, że DLF Sp. z o.o po raz szósty znalazła się w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu. Jest to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny, a o jego przyznaniu decydują wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat

2020.04.02

Laurastar z wyróżnieniem Kobieca Marka Roku

W marcu marka Laurastar została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem, stając się tym samym Kobiecą Marką Roku 2020. Jesteśmy dumni, że systemy do prasowania oraz generatory pary Laurastar mogą cieszyć się uznaniem i zaufaniem konsumentów.

Jak o plebiscycie mówią organizatorzy? „Laureaci plebiscytu Kobieca Marka Roku to najlepsze i najbardziej prestiżowe firmy działające na polskim rynku usług i produktów kierowanych do nowoczesnych, pewnych siebie kobiet. Są to liderzy rynku w swoich branżach, najlepsi z najlepszych, precyzyjnie wyselekcjonowani przez znakomitych specjalistów i doceniani przez konsumentki”.

2020.02.14

iRobot Roomba i7+ zdobywa kolejne laury

Rok 2020 rozpoczynamy kolejnym ważnym wyróżnieniem, które zdobywa jeden z najbardziej popularnych robotów odkurzających na rynku - iRobot Roomba i7+. W plebiscycie Magazynu T3, podsumowującym najlepsze technologie i urządzenia 2019 roku, iRobot Roomba i7+ zdobywa nagrodę Smart Home roku.

Tak, o naszym robocie pisze redakcja i kapituła plebiscytu: "Roomba i7+ podbiła nasze serca przede wszystkim dzięki stacji dokującej Clean Base, która automatycznie opróżnia pojemnik robota z zanieczyszczeń – dzięki temu nie musimy myśleć o sprzątaniu przez długie tygodnie. Pokochaliśmy także funkcję Imprint Smart Mapping, zapamiętującą układ pomieszczeń w mieszkaniu, i technologię Imprint Link, synchronizującą Roombę z robotem mopującym Braava jet m6."

2020.01.15

Spółka DLF kolejny raz wyróżniona Gwiazdą Jakości Obsługi

Z ogromną dumą informujemy, że firma DLF została trzeci raz z rzędu uhonorowana tytułem Gwiazda Jakości Obsługi, przyznawanym przez Polski Program Jakość Obsługi. Program Jakości Obsługi, doceniło 10 milionów konsumentów i stanowi on ważny sygnał dla obecnych i potencjalnych klientów wyróżnionych godłem firm, ich pracowników, partnerów biznesowych, inwestorów oraz kontrahentów. Komunikuje bezcenne wartości w biznesie, takie jak jakość, solidność, zaufanie, przyjazność i prestiż.

Polski Program Jakość Obsługi od lat utrzymuje elitarny charakter, wyróżniając godłem wyłącznie wąskie grono firm. W zależności od szerokości branży wyłania w każdej kategorii jedynie od 1 do 3 laureatów. Wyjątkowość Gwiazd wynika także z faktu, że to właśnie konsumenci decydują o uhonorowaniu firmy.

Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, którym nas obdarzają, a całemu zespołowi DLF za pracę i zaangażowanie.

2020.01.05

Wylicytuj unikatowy iRobot na aukcji WOŚP!

Możesz zostać właścicielem jedynego w swoim rodzaju iRobota Roomba, a przy okazji wesprzeć 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Autoryzowany Importer i Dystrybutor iRobot w Polsce, firma DLF, zleciła polskiemu artyście Mateuszowi Sudzie stworzenie unikatowego zdobienia robota odkurzającego. W efekcie tej współpracy powstał jedyny na świecie ręcznie malowany model robota odkurzającego Roomba i7+ z niepowtarzalnym wzorem. Cały dochód z aukcji robota zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Aukcja dostępna jest pod linkiem:

https://allegro.pl/oferta/unikatowy-irobot-roomba-z-grafika-mateusza-sudy-8824201858

Zapraszamy do licytowania.