Aktualności

2010.12.20

Nowa opinia Ozonomatic

Uprzejmie informujemy, iż urządzenie Ozonomatic Jolly PTL otrzymało kolejną opinię medyczną. Nowa opinia została wystawiona przez Kierownika Katedry i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu, prof. dr hab. Eugeniusza Barana.

Zobacz opinię

2010.12.14

DLF w rankingu Gazele Biznesu 2010

DLF już po raz trzeci znalazła się wśród Gazeli Biznesu, rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm. W rankingu ogólnopolskim organizowanym przez Puls Biznesu, w którym wzięło udział 3 500 firm, zajęliśmy miejsce 142. W rankingu wojewódzkim, zajęliśmy miejsce 14 pokonując 234 firmy. Z tej okazji w dodatku do Pulsu Biznesu ukazał się artykuł na temat Organizacji DLF.

Zobacz artykuł

2010.11.10

DLF Sp. z o.o. uhonorowana statuetką Przyjaciela Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu

Dr Maciej Waszczyk odbierając statuetkę „Przyjaciela Fundacji” w imieniu Zarządu DLF Sp. z o.o. podziękował za jej przyznanie słowami: "Polska nie posiada złóż ropy naftowej, diamentów a węgiel dosyć trudno nam się sprzedaje. Zarząd DLF nie dlatego wspiera Fundację, że jej prezesi są szczególnie podatni na choroby serca, tylko dlatego, że najcenniejszym kapitałem Polski są mądrzy ludzie i naukowcy tworzący technologię, którą Polska będzie mogła patentować i sprzedawać na całym świecie".

2010.10.28

DLF uhonorowany Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej

DLF Sp. z o.o. otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Jest to prestiżowe wyróżnienie nadawane przez Dun & Bradstreet Poland. Do grona uhonorowanych mogą należeć wyłącznie firmy o najwyższej ocenie stabilności. Dun & Bradstreet Poland jest specjalistą w sporządzaniu raportów handlowych na temat firm na całym świecie. Ocena wiarygodności i stabilności firmy, przygotowana przez analityków D&B, wystawiana jest na podstawie:
• Analizy moralności płatniczej,
• Analizy wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych.
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej daje gwarancję, że jego właściciel jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązać kontakty handlowe. Wyróżnienie to, honorowane jest na całym świecie.

2010.08.12

iRobot 20 lat na rynku

DLF sp. z o.o. gratuluje amerykańskiej firmie iRobot, producentowi m.in. robotów Roomba oraz Scooba, jubileuszu 20-lecia powstania. Gratulujemy ponadto przekroczenia sprzedaży 5 milionów robotów sprzątających w 2010 r. oraz pozycji niekwestionowanego lidera robotyki na świecie.

2010.08.12

20-lecie firmy iRobot

DLF sp. z o.o. gratuluje amerykańskiej firmie iRobot, producentowi m.in. robotów Roomba oraz Scooba, jubileuszu 20-lecia powstania. Gratulujemy ponadto przekroczenia sprzedaży 5 milionów robotów sprzątających w 2010 r. oraz pozycji niekwestionowanego lidera robotyki na świecie.

2010.06.24

Robo3Dvision

DLF sponsorem II Trójmiejskiego Turnieju Robotów Robo3Dvision organizowanego przez Politechnikę Gdańską. Miło nam zauważyć, że wykład naszego przedstawiciela Pawła Izdebskiego na temat rozwoju robotyki użytkowej w Polsce cieszył się największą frekwencją wśród słuchaczy.

2010.06.11

X Meeting Ogólnopolski dla Najlepszych Przedstawicieli Handlowych i Dystrybutorów Ogranizacji DLF

W dniach 5-6 czerwca 2010 r. odbył się X Meeting Ogólnopolski Najlepszych Przedstawicieli Handlowych i Dystrybutorów Organizacji DLF. Imprezę swoją obecnością uświetnił Maciej Kurzajewski, który wystąpił w charakterze konferansjera i we wspaniały sposób poprowadził uroczystą Galę, podczas której najlepsi Przedstawiciele Handlowi oraz Dystrybutorzy odebrali z rąk Zarządu DLF dyplomy, odznaczenia, statuetki w postaci diamentów oraz reprodukcje najnowszego rysunku Henryka Sawki z imienną dedykacją. Uwieńczeniem Gali był występ topowego kabaretu „Ani Mru Mru”. Po Gali wszyscy uczestnicy Meetingu bawili się do białego rana, korzystając bez ograniczeń z „open barów”, które serwowały wszystkie drinki świata. Meeting Organizacji DLF podsumowywał osiągnięcia ubiegłego roku, w którym Organizacja pomimo zawirowań gospodarczych wypracowała 6% wzrost obrotów oraz ponownie została utytułowana „Gazelą Biznesu” mocno awansując w rankingach.

2010.06.05

Nowy rysunek Henryka Sawki

Chcielibyśmy zaprezentować najnowszy rysunek Henryka Sawki zatytułowany "maniery i urok osobisty". Jest to już 8 rysunek stworzony przez Mistrza Sawkę dla firmy DLF. Rysunek swoją premierę miał 5 czerwca podczas Meetingu Ogólnopolskiego dla Najlepszych Przedstawicieli Handlowych i Dystrybutorów Organizacji DLF.

2010.05.10

Walka z kurzem

W ostatnim numerze magazynu specjalistycznego Postępy Alergologii i Dermatologii ukazała się publikacja dotyczącą urządzenia Roboclean.
Zobacz skan artykułu

2010.04.11

Kondolencje

Zarząd oraz pracownicy firmy DLF sp. z o.o. łączą się w bólu z rodzinami i bliskimi ofiar tragedii w Smoleńsku.

2010.04.07

Puls Biznesu o DLF

30.03 w dzienniku Puls Biznesu ukazał się artykuł "Gazela urosła podczas kryzysu". Zachęcamy do przeczytania. Zobacz artykuł

2010.03.18

Spokojnych Świąt!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, składamy najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego optymizmu oraz samych sukcesów zawodowych.

2010.01.30

5 milionów iRobotów

Amerykańska firma iRobot wprowadziła Roombę na rynek w roku 2002. Od tego czasu sprzedaż robotów domowych iRobot przekroczyła 5 milionów sztuk. Jest to najlepszy wynik w historii. Wskazuje on na rosnącą akceptację i potrzebę posiadania robotów, które zastępują nas w codziennych, mozolnych pracach domowych. Innowacyjne rozwiązania wprowadzone przez naukowców z iRobot oraz potwierdzona skuteczność Roomby powodują, że jest ona najczęściej wybieranym robotem domowym na świecie.

2010.02.9

Przyjemność i zdrowie dzięki wodzie

W pierwszym numerze magazynu wnętrzarskiego „Home&Home” ukazał się artykuł pt.: Przyjemność i Zdowie dzięki wodzie. Szeroko opisano w nim właściwości ozonoterapii oraz kąpieli perełkowych. Publikację polecamy szczególnie osobom, które zainteresowane są zakupem maty ozonowej i zapraszamy na stronę: www.ozonomatic.pl


Zobacz artykuł w formacie .pdf [7MB]