Aktualności

2019.12.16

Tech Awards 2019

Po raz kolejny produkt marki iRobot zdobywa laury w plebiscycie Tech Awards, organizowanym przez redakcje serwisu ONET.

Tym razem na najwyższym stopniu podium w kategorii Autonomiczne Urządzenie stanęła Roomba s9+ czyli najnowszy model iRobot dostępny na polskim rynku.

Tech Awards 2019 to największy w Polsce plebiscyt, w którym fani nowych technologii wspólnie z ekspertami z najważniejszych polskich serwisów technologicznych wybierają najlepsze produkty i usługi technologiczne oraz AGD.

Wyróżnienie to jest dla nas szczególnie ważne, gdyż ostatecznego wyboru laureatów dokonali czytelnicy serwisów PCLab.pl, KomputerSwiat.pl, AGDLab.pl i Technowinki.onet.pl. To kolejny dowód na to, że roboty sprzątające iRobot Roomba są wysoko cenione przez ekspertów i użytkowników.

2019.07.23

Jan Kuroń ambasadorem marki Crock-Pot w Polsce

Miło jest nam poinformować, że twarzą marki Crock-Pot w Polsce został Jan Kuroń – znany i ceniony szef kuchni, pochodzący z rodziny o bogatych tradycjach kulinarnych.

Jan Kuroń wraz z marką Crock-Pot, pragnie propagować nie tylko ideę slow cookingu, ale też akcentować wykorzystywanie świeżych, naturalnych produktów, również tych, które występują sezonowo. Jan Kuroń, przedstawi wiele przepisów, które zadowolą zarówno wielbicieli mięs, jak i fanów kuchni wegetariańskiej i wegańskiej.

2019.05.29

Dwa nowe modele iRobot

Z dumą prezentujemy dwa nowe modele iRobot, które rozszerzają rodzinę robotów, wprowadzając nową jakość sprzątania. Robot odkurzający iRobot Roomba s9+ współpracuje ze stacją Clean Base, która automatycznie opróżnia pojemnik na brud robota, a w połączeniu z nową formą, która optymalizuje sprzątanie w rogach jest obecnie najbardziej inteligentnym, efektywnym i najlepiej sprzątającym robotem w gamie produktowej Roomba. Robot mopujący Braava jet m6, dzięki zaawansowanej nawigacji oraz zdolności mapowania, jest w stanie posprzątać wiele pomieszczeń i dużych powierzchni. Wspólnie dwa nowe roboty wykorzystują technologię Imprint Link, aby wymieniać ze sobą informacje i automatycznie wykonywać swoje zadania po sobie, bez ingerencji użytkownika.

“W 2018 roku iRobot wprowadził funkcję pamięci przestrzeni oraz automatyczne opróżnianie zbiornika w robotach odkurzających Roomba, przenosząc samodzielność robotów na wyższy, bardziej bezobsługowy poziom, niedostępny w innych robotach konsumenckich.” powiedział Colin Angle, Prezes i Dyrektor Generalny firmy iRobot. “Wraz z wprowadzeniem robotów Roomba s9+ oraz Braava jet m6, iRobot postawił kolejny krok milowy w kategorii robotów domowych.”

2019.04.16

Generatory pary i systemy do prasowania Laurastar otrzymały Atest PZH

Z wielką przyjemnością informujemy, że generatory pary Lift i Lift Plus oraz systemy do prasowania S i Smart uzyskały Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny przy Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego. Tym samym otrzymaliśmy niezależne potwierdzenie, że nasze urządzenia przeznaczone są nie tylko do prasowania, ale również do odświeżania i oczyszczania ubrań parą. Zarówno generatory pary, jak i systemy do prasowania skutecznie eliminują 99,999% bakterii i roztoczy oraz neutralizują nieprzyjemne zapachy i dogłębnie odświeżają prasowany materiał. Wszystko to za sprawą suchej, ultradelikatnej i higienicznej pary (ang. DMS – Dry Microfine Steam), która w 100% przenika przez materiał pozostawiając go suchym, odświeżonym i oczyszczonym.

zobacz atest

2019.03.27

DLF drugi rok z rzędu wyróżniona Gwiazdą Jakości Obsługi

Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma DLF została po raz drugi wyróżniona zaszczytnym wyróżnieniem Gwiazda Jakości Obsługi przyznawanym przez Polski Program Jakość Obsługi. Polski Program Jakość Obsługi rokrocznie wyłania liderów jakości obsługi w Polsce. Tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi, ceniony przez 10 milionów konsumentów stanowi ważny sygnał dla obecnych i potencjalnych klientów wyróżnionych godłem firm, ich pracowników, partnerów biznesowych, inwestorów oraz kontrahentów. Komunikuje bezcenne wartości w biznesie, takie jak jakość, solidność, zaufanie, przyjazność i prestiż.

Gwiazdą wyróżniani są liderzy jakości obsługi w poszczególnych branżach. Polski Program Jakość Obsługi od lat utrzymuje elitarny charakter, wyróżniając godłem wyłącznie wąskie grono firm. W zależności od szerokości branży wyłania w każdej kategorii jedynie od 1 do 3 laureatów. Wyjątkowość Gwiazd wynika także z faktu, że to właśnie konsumenci decydują o wyróżnieniu firmy, a nie plebiscyt popularności czy tajemnicze kapituły.

Tym samym chcemy podziękować naszym klientom za zaufanie, którym nas obdarzają, a całemu zespołowi DLF za ciężką pracę i zaangażowanie.

2019.03.26

DLF Pomorskim Orłem Wprost

21 marca, podczas uroczystej gali, spółka DLF została uhonorowana Orłem Wprost. Jest to ogólnopolskie zestawienie najlepszych firm o ponadprzeciętnych wynikach finansowych. Tytułowy tygodnik wraz z wywiadownią gospodarczą Bisnode, oceniają przedsiębiorstwa na podstawie takich wskaźników finansowych jak: zysk netto, przychody ze sprzedaży czy dynamika i rentowność. Jesteśmy bardzo z dumni z przyznanego wyróżnienia, tym bardziej, że „Wprost” o laureatach pisze: „Gęste sito sprawia, że nagrody otrzymują najlepsi.”

2019.03.25

Nagrody ZŁOTA VILLA 2019
dla 4 urządzeń z portfolio DLF Sp. z o.o.

Kolejny rok z rzędu w konkursie magazynu VILLA nagrodzone zostały produkty z branży wnętrzarskiej, najlepsze urządzenia AGD i najciekawsze inwestycje mieszkaniowe. W tym roku odebraliśmy aż 4 nagrody!

W kategorii odkurzacze i roboty sprzątające statuetkę zdobył iRobot Roomba e5. Oczyszczacz powietrza Stadler Form Roger został nagrodzony w kategorii oczyszczacze i nawilżacze powietrza. Za wyborny smak kawy doceniony został ekspres do kawy Breville Prima Latte II. W kategorii małe AGD zwyciężył wolnowar Crock-Pot DuraCeramic o pojemności 6 litrów.

Nagrody ZŁOTE VILLE są przyznawane od 2006 roku. Konkurs promuje produkty i firmy, które charakteryzują się bardzo wysoką jakością, doskonałą technologią i niebanalnym wzornictwem. W jury konkursu zasiadają oprócz dziennikarzy redakcji magazynu VILLA, projektanci wnętrz, styliści, architekci.

2019.02.18

Rewolucja w poruszaniu się

Z ogromną radością informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty urządzeń do osobistego transportu, znanej na całym świecie marki Segway-Ninebot. Przyjazne dla środowiska, samobalansujące się środki osobistego transportu stały się alternatywą dla samochodów i innych pojazdów mechanicznych. Ideą, która przyświeca marce Segway-Ninebot jest tworzenie unikalnych produktów, które poprawią jakość życia każdego z nas.

Segway-Ninebot skupia się na łączeniu robotycznych rozwiązań z telefonami typu smartfon i integruje istniejące technologie i przyszłe koncepcje, takie jak interakcja głosowa i rozpoznawanie twarzy, tworząc produkty, które są wysoce interaktywne i zachęcają do inteligentnego życia.

W naszej ofercie znajdą się: pojazdy elektryczne Segway miniLITE, Segway miniPLUS oraz Ninebot by Segway E+, hulajnogi elektryczne Ninebot by Segway KickScooter, a także rolki elektryczne Segway Drift W1.

2019.02.07

Prawdziwa rewolucja w odkurzaniu już w Polsce. Wprowadzamy na rynek najnowsze modele iRobot Roomba i7 oraz i7+

Rok 2019 rozpoczynamy z przytupem. Z ogromną radością informujemy o wprowadzeniu na rynek najnowszych modeli iRobot Roomba i7 oraz i7+.

Oba nowe modele wyposażone są w najnowszy system nawigacji iAdapt 3.0 z technologią Imprint Smart Mapping. Dzięki niej roboty te są w stanie zapamiętać wiele planów kondygnacji wraz z nazwami poszczególnych pomieszczeń. Pozwala to na jeszcze lepsze dopasowanie harmonogramu sprzątania oraz wysłanie robota do pracy w konkretnym pomieszczeniu komendą głosową lub z poziomu aplikacji iRobot HOME. iRobot Roomba i7+ wprowadza wygodę użytkowania na zupełnie nowy poziom. Dzięki jedynej w swoim rodzaju stacji dokującej Clean Base zebrane przez robota zabrudzenia są automatycznie gromadzone w szczelnym worku. Kiedy zainstalowany w stacji Clean Base worek zapełni się, aplikacja iRobot HOME wyświetli na ekranie urządzenia mobilnego odpowiedni komunikat. Wymienny worek jest prosty w obsłudze i jest w stanie pomieścić zawartość około 30 zbiorników robota.

„Ten robot jest urzeczywistnieniem wizji, która przyświecała nam od początku naszej podróży w świecie robotów odkurzających, którą zapoczątkowaliśmy prawie 20 lat temu.”

- Colin Angle, założyciel i Prezes Zarządu iRobot.

2019.01.29

Oczyszczacze powietrza Stadler form Roger i Roger little z Atestem PZH

Z przyjemnością informujemy, że dwa inteligentne oczyszczacze powietrza Roger i Roger little uzyskały Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny przy Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego. Tym samym otrzymaliśmy niezależne potwierdzenie od uznanego podmiotu, że oba urządzenia przeznaczone są do stosowania w pomieszczeniach budynków mieszkalnych i budynkach użyteczności publicznej. Oczyszczacze Roger i Roger little skutecznie eliminują z pomieszczeń zanieczyszczenia powietrza, lotne związki organiczne i zapachy. Inteligentnie, bo wyposażone są w czujniki gazu i cząstek stałych, monitorują jakość powietrza i za pomocą wskaźnika jakości powietrza (led) pokazują na bieżąco czy powietrze jest czyste (kolor niebieski na wyświetlaczu), jego stan jest średni (kolor pomarańczowy), czy zły (kolor czerwony).

zobacz atest

2019.01.04

Laurastar już w sprzedaży

Z radością informujemy, że z dniem 1 stycznia 2019 roku firma DLF Sp. z o.o. rozszerzyła swoje portfolio produktowe o generatory pary oraz systemy do prasowania, zostając autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Laurastar w Polsce. Produkty dostępne są na stronie www.laurastar.pl, gdzie poza możliwością ich zakupu, znajdują się liczne porady „jak prasować” oraz wszelkie informacje na temat poszczególnych modeli urządzeń Laurastar.

Szwajcarska marka Laurastar została założona przez ludzi, którzy, z miłości do pięknych tkanin, stworzyli niepowtarzalny świat, który łączy piękno materiałów ze szwajcarską technologią, dając każdemu możliwość uzyskania profesjonalnych efektów prasowania w zaciszu własnego domu. Oferując szeroką gamę urządzeń Laurastar wierzymy, że każdy użytkownik będzie w stanie dopasować odpowiedni model do swoich potrzeb.

więcej na: www.laurastar.pl

2019.01.03

DLF Sp. z o.o. po raz piąty laureatem rankingu Gazele Biznesu

Z wielką dumą informujemy, że DLF Sp. z o.o znalazła się w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2018. Jest to nasze piąte wyróżnienie przyznane przez puls Biznesu Gazele Biznesu to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik Puls Biznesu, nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości