Aktualności

2007.10.04

DLF zdobył ELBRUS!

Wspierana przez nas ekipa zdobywców 25 września 2007 r. wspięła się na słynny Elbrus (5642 m) - najwyższy szczyt pasma gór kaukaskich. Elbrus jest prawie w całości pokryty lodowcami i wiecznymi śniegami, a wysokością znacznie przewyższa Mont Blanc (+ 1106 m). W języku perskim Elbrus oznacza „Górę tysiąca gór”. To właśnie tu odważni zdobywcy rozpostarli flagę DLF. Jest to zarówno widzialny znak, jak i przypieczętowanie naszej jedności w odkrywaniu cudowności powstania i realizacji marzeń. Przemek, Sonia i Sławek, zwykli ludzie o niezwykłej sile marzeń, tak argumentowali swój zamiar wyprawy:

Chcemy wyruszyć przed siebie, przekraczając wszystkie granice. Te fizyczne, te intelektualne
i te wewnętrzne. Chcemy wspólnie, siłą naszych marzeń, znów pokonać wszystkie bariery
i wspiąć się na szczyt.


Tego i Wam życzymy
DLF pomysł na lepsze życie
Link: więcej o wyprawie

2007.06.02

Meeting ogólnopolski

Za bardzo udany należy uznać Ogólnopolski MEETING dla Najlepszych Przedstawicieli Handlowych i Dystrybutorów organizacji DLF. Wszyscy świetnie się bawili, wymieniali doświadczenia i przeżywali uroczystość wręczania dyplomów, nagród, pucharów i odznak za zasługi w sprzedaży produktów rekomendowanych przez DLF. Po uroczystej kolacji i gali wystąpił słynny Kabaret DŁUGI oraz zespół szantowy TRZY MAJTKI. Specjalnością MEETINGU był rysunek słynnego artysty Pana Henryka Sawki, który wykonał osobiste dedykacje dla najlepszych handlowców i dystrybutorów DLF, którym wręczono numerowane kopie dzieła.

2007.05.28

Sawka rysuje dla DLF

Znany rysownik Henryk Sawka narysował dla DLF obrazek w związku z Meetingiem 2007.
Zobacz animację

2007.05.16

Nowy dystrybutor w Krakowie

5 Marca 2007 Halina Słania w organizacji Piotra Johna wypromowała na dystrybutora w Krakowie firmę FHU APIS pana Jacka Bruzdy. Od początku obserwujemy dynamiczny wzorst sprzedaży biura, które z miesiąca na miesiąc osiaga coraz lepsze wyniki. Gratulując dotychczasowych wyników życzymy szybkiego rozwoju i oszałamiających sukcesów.

2007.05.16

Nowy dystrybutor w Gliwicach

Rozwój oddziałów to sposób na skuteczny biznes firmy EUROTECH, która w marcu 2007 roku otworzyła już czwarty oddział swojej firmy, tym razem w Gliwicach. Gratulujemy i trzymamy kciuki za powstanie następnych oddziałów.

2007.02.20

Pionierski projekt rozpoczęty

DLF Internet rozpoczęło współpracę z Instytutem Sadownictwa i Kwiaciarstwa ( http://www.insad.pl/) w ramach innowacyjnego projektu "Skierniewicki Portal Ogrodniczy". Przedsięwzięcie jest jednym z pierwszych rozwiązań tego typu w Europie i pionierskim w dziedzinie sadownictwa i kwiaciarstwa. Zadaniem DLF Internet jest analiza, zaprojektowanie i wykonanie czterech, głównych platform portalu:

 -Platformy Analizy Rynku i Prognostyki
 -Interaktywnej Platformy Doradztwa i Szkoleń
 -Platformy Transferu Technologii
 -Wirtualnej Giełdy Ogrodniczej

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z Budżetu Państwa w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.

2007.02.15

Zapraszamy do konkursu HUGO Music Mixer

Zapraszamy na stronę musicmixer.wp.pl do wzięcia udziału w konkursie HUGO Music Mixer. Czekają cenne nagrody.

Serwis oraz MIXER został wykonany przez DLF Internet na zlecenie Wirtualnej Polski.