Aktualności

2020.08.28

Witamy w nowej erze czystości!Od kiedy w 1990 roku powstała marka iRobot, jej celem jest dostarczanie urządzeń, które niosą realną pomoc ludziom na całym świecie. iRobot jest niekwestionowanym pionierem rynku robotów sprzątających i dziś może poszczycić się globalną sprzedażą na poziomie 30 milionów egzemplarzy. Nie byłoby to możliwe bez ciągłej pracy nad technologią oraz odpowiedniego podejścia do klienta. iRobot stawia bowiem jego potrzeby u podstaw rozwoju produktów.

25 sierpnia 2020 roku iRobot wprowadził nową aplikację iRobot Home, która rewolucjonizuje rynek robotów sprzątających i przenosi użytkownika w nową erę czystości.

Nowa aplikacja iRobot Home to odmieniony interface, znacząco podnoszący standard użytkowania robotów oraz dostęp do rewolucyjnych funkcji, które przypieczętowują rolę marki iRobot, jako pioniera kategorii.

Więcej o aplikacji iRobot HOME tutaj

2020.06.17

Gazele BiznesuJest nam niezmiernie miło poinformować, że DLF Sp. z o.o po raz szósty znalazła się w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu. Jest to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny, a o jego przyznaniu decydują wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat

2020.04.02

Laurastar z wyróżnieniem Kobieca Marka Roku

W marcu marka Laurastar została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem, stając się tym samym Kobiecą Marką Roku 2020. Jesteśmy dumni, że systemy do prasowania oraz generatory pary Laurastar mogą cieszyć się uznaniem i zaufaniem konsumentów.

Jak o plebiscycie mówią organizatorzy? „Laureaci plebiscytu Kobieca Marka Roku to najlepsze i najbardziej prestiżowe firmy działające na polskim rynku usług i produktów kierowanych do nowoczesnych, pewnych siebie kobiet. Są to liderzy rynku w swoich branżach, najlepsi z najlepszych, precyzyjnie wyselekcjonowani przez znakomitych specjalistów i doceniani przez konsumentki”.

2020.02.14

iRobot Roomba i7+ zdobywa kolejne laury

Rok 2020 rozpoczynamy kolejnym ważnym wyróżnieniem, które zdobywa jeden z najbardziej popularnych robotów odkurzających na rynku - iRobot Roomba i7+. W plebiscycie Magazynu T3, podsumowującym najlepsze technologie i urządzenia 2019 roku, iRobot Roomba i7+ zdobywa nagrodę Smart Home roku.

Tak, o naszym robocie pisze redakcja i kapituła plebiscytu: "Roomba i7+ podbiła nasze serca przede wszystkim dzięki stacji dokującej Clean Base, która automatycznie opróżnia pojemnik robota z zanieczyszczeń – dzięki temu nie musimy myśleć o sprzątaniu przez długie tygodnie. Pokochaliśmy także funkcję Imprint Smart Mapping, zapamiętującą układ pomieszczeń w mieszkaniu, i technologię Imprint Link, synchronizującą Roombę z robotem mopującym Braava jet m6."

2020.01.15

Spółka DLF kolejny raz wyróżniona Gwiazdą Jakości Obsługi

Z ogromną dumą informujemy, że firma DLF została trzeci raz z rzędu uhonorowana tytułem Gwiazda Jakości Obsługi, przyznawanym przez Polski Program Jakość Obsługi. Program Jakości Obsługi, doceniło 10 milionów konsumentów i stanowi on ważny sygnał dla obecnych i potencjalnych klientów wyróżnionych godłem firm, ich pracowników, partnerów biznesowych, inwestorów oraz kontrahentów. Komunikuje bezcenne wartości w biznesie, takie jak jakość, solidność, zaufanie, przyjazność i prestiż.

Polski Program Jakość Obsługi od lat utrzymuje elitarny charakter, wyróżniając godłem wyłącznie wąskie grono firm. W zależności od szerokości branży wyłania w każdej kategorii jedynie od 1 do 3 laureatów. Wyjątkowość Gwiazd wynika także z faktu, że to właśnie konsumenci decydują o uhonorowaniu firmy.

Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, którym nas obdarzają, a całemu zespołowi DLF za pracę i zaangażowanie.

2020.01.05

Wylicytuj unikatowy iRobot na aukcji WOŚP!

Możesz zostać właścicielem jedynego w swoim rodzaju iRobota Roomba, a przy okazji wesprzeć 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Autoryzowany Importer i Dystrybutor iRobot w Polsce, firma DLF, zleciła polskiemu artyście Mateuszowi Sudzie stworzenie unikatowego zdobienia robota odkurzającego. W efekcie tej współpracy powstał jedyny na świecie ręcznie malowany model robota odkurzającego Roomba i7+ z niepowtarzalnym wzorem. Cały dochód z aukcji robota zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Aukcja dostępna jest pod linkiem:

https://allegro.pl/oferta/unikatowy-irobot-roomba-z-grafika-mateusza-sudy-8824201858

Zapraszamy do licytowania.