Aktualności

2020.01.15

Spółka DLF kolejny raz wyróżniona Gwiazdą Jakości Obsługi

Z ogromną dumą informujemy, że firma DLF została trzeci raz z rzędu uhonorowana tytułem Gwiazda Jakości Obsługi, przyznawanym przez Polski Program Jakość Obsługi. Program Jakości Obsługi, doceniło 10 milionów konsumentów i stanowi on ważny sygnał dla obecnych i potencjalnych klientów wyróżnionych godłem firm, ich pracowników, partnerów biznesowych, inwestorów oraz kontrahentów. Komunikuje bezcenne wartości w biznesie, takie jak jakość, solidność, zaufanie, przyjazność i prestiż.

Polski Program Jakość Obsługi od lat utrzymuje elitarny charakter, wyróżniając godłem wyłącznie wąskie grono firm. W zależności od szerokości branży wyłania w każdej kategorii jedynie od 1 do 3 laureatów. Wyjątkowość Gwiazd wynika także z faktu, że to właśnie konsumenci decydują o uhonorowaniu firmy.

Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, którym nas obdarzają, a całemu zespołowi DLF za pracę i zaangażowanie.

2020.01.05

Wylicytuj unikatowy iRobot na aukcji WOŚP!

Możesz zostać właścicielem jedynego w swoim rodzaju iRobota Roomba, a przy okazji wesprzeć 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Autoryzowany Importer i Dystrybutor iRobot w Polsce, firma DLF, zleciła polskiemu artyście Mateuszowi Sudzie stworzenie unikatowego zdobienia robota odkurzającego. W efekcie tej współpracy powstał jedyny na świecie ręcznie malowany model robota odkurzającego Roomba i7+ z niepowtarzalnym wzorem. Cały dochód z aukcji robota zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Aukcja dostępna jest pod linkiem:

https://allegro.pl/oferta/unikatowy-irobot-roomba-z-grafika-mateusza-sudy-8824201858

Zapraszamy do licytowania.