Aktualności

2021.09.10

Przyszłość sprzątania stała się teraźniejszością – przedstawiamy nową Roombę j7 oraz j7+

Z radością informujemy, że dnia 9 września 2021 roku wprowadziliśmy na rynek nową serię robotów gruntownie odkurzających iRobot Roomba, która obejmuje model j7 oraz model j7+ ze stacją ładująco-czyszczącą. Roboty wyposażone zostały w przełomową nawigację PrecisionVision, która umożliwia wykrywanie przeszkód i sprawne ich omijanie w czasie rzeczywistym. Kiedy robot napotka zagrożenie na swojej drodze (np. kable lub nieczystości pozostawione przez zwierzęta domowe), wysyła do aplikacji iRobot Home zdjęcie, gwarantując bezpieczeństwo i prywatność swoim klientom. Na podstawie zdjęć użytkownik może wskazać, jak Roomba j7/j7+ ma postąpić z przeszkodą teraz oraz jak ma się zachowywać wobec podobnych obiektów w przyszłości.

Roomba j7+ posiada w zestawie nową, stację ładująco-czyszczącą Clean Base. Stacja posiada praktyczny schowek na zapasowy worek AllergenLock oraz odświeżony design, dzięki któremu wpasuje się w każde stylowe wnętrze Wraz z premierą Roomba j7/j7+, pojawiły się także ulepszenia w inteligentnej platformie iRobot Genius. Robot jest tym inteligentniejszy, im częściej sprząta. Uczy się nawyków użytkownika dotyczących sprzątania, potrafi wręcz wyprzedzać jego potrzeby i przewidywać, kiedy pojawi się bałagan.

2021.08.27

Marka Kohersen to najwyższej klasy małe AGD do kuchni...

...oraz naczynia do gotowania z innowacyjną powierzchnią Black Cube. Produkty marki wyróżnia precyzja wykonania i wysokiej jakości materiały. Każdy element został zaprojektowany w sposób zapewniający doskonałą wydajność i trwałość na lata.

Nowa oferta Kohersen została stworzona z myślą o wszystkich użytkownikach, bez względu na poziom umiejętności kulinarnych. Skomponuj swój zestaw naczyń i sprzętów AGD i ciesz się gotowaniem każdego dnia. Wejdź na naszą nową stronę internetową www.kohersen.pl i poznaj nasze nowe produkty.

2021.08.26

Spółka DLF po raz kolejny wyróżniona Gwiazdą Jakości Obsługi

Miło nam poinformować, że firma DLF już po raz szósty została uhonorowana za wysoki poziom jakości obsługi przez Polski Program jakości Obsługi. W poprzednich latach firma była wyróżniana dwukrotnie godłem „Dbamy o Jakość Obsługi” oraz trzykrotnie „Gwiazdą Jakości Obsługi”.

W 2021 roku DLF wyróżniono po raz czwarty „Gwiazdą Jakości Obsługi”. Laureaci zostali wyłonieni na podstawie badania satysfakcji konsumentów przeprowadzanego na platformie organizatora. Oceniany był stopień zadowolenia z obsługi, terminowość, czas obsługi, rodzaj asortymentu i jego cena oraz prawdopodobieństwo rekomendacji marki innym konsumentom. Polski Program Jakość Obsługi od lat utrzymuje elitarny charakter, wyróżniając godłem wyłącznie wąskie grono firm spośród ponad 46 000 podmiotów z 200 branż. W zależności od szerokości branży wyłania w każdej kategorii jedynie od 1 do 3 laureatów. Wyjątkowość Gwiazd wynika także z faktu, że to właśnie konsumenci decydują o uhonorowaniu firmy.

Bardzo dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, którym obdarzają nas każdego dnia, a całemu zespołowi DLF za pracę i zaangażowanie.

2021.01.26

Tech Awards 2020

Jest nam niezmiernie miło poinformować o przyznanej nagrodzie w Plebiscycie TechAwards. Po raz kolejny marka iRobot zdobyła I miejsce w kategorii smart AGD.

Tym razem na najwyższym stopniu podium stanęła Roomba i3+ czyli najnowszy model iRobot dostępny na polskim rynku.

Tech Awards 2020 to największy w Polsce plebiscyt na najlepsze produkty techniczne. Dziesiątki tysięcy entuzjastów wraz z redaktorami serwisów KomputerŚwiat.pl i Verdykt.pl wybierają produkty, które wyróżniają się szczególna funkcjonalnością oraz designem.

Wyróżnienie to jest dla nas szczególnie ważne, gdyż kolejny raz odzwierciedla lojalność naszych klientów oraz niezastąpioną jakość produktów iRobot.