Aktualności

2022.10.25

StadlerForm - 10 lat w Polsce

Szwajcarska marka Stadler Form powstała, aby tworzyć efektywne i zarazem piękne urządzenia poprawiające jakość powietrza. Idealnie wpisują się w tę ideę nowa seria nawilżaczy ewaporacyjnych Karl, wykonanych z najwyższej jakości materiałów, skutecznych nawet na w dużych pomieszczeniach. Ich wprowadzenie do oferty zbiega się z 10- leciem marki Stadler form na rynku Polskim.


Dowiedz się więcej

2022.09.27

Nadeszła Nowa Era Robotów – przedstawiamy iRobot Roomba Combo j7+

Z wielką radością prezentujemy technologiczną nowość zarówno w ofercie iRobot, jak również w całej kategorii robotów sprzątających!

Roomba Combo j7+ to pierwszy na świecie, w pełni samodzielny robot odkurzająco-mopujący. Posiada rewolucyjny system mopowania, dzięki któremu robot całkowicie unosi moduł mopujący po wykryciu dywanów, chroniąc je tym samym przed zamoczeniem. To jedyny model 2w1, który rozpoznaje i identyfikuje ponad 80 typów obiektów w swoim otoczeniu. Dzięki zaawansowanemu systemowi operacyjnemu iRobot OS robot stale się uczy i wie, gdzie i kiedy ma sprzątać, wyznaczając strefy, które wymagają dodatkowej uwagi.

Roomba Combo j7+ dostępna w sprzedaży już od 4.10.2022.


Dowiedz się więcej

2022.05.09

40 milionów robotów

Kiedy w 2002 roku iRobot wypuszczał na rynek pierwszego robota sprzątającego, być może nikt nawet nie śmiał przypuszczać, że wkrótce za jego sprawą dokona się prawdziwa rewolucja w dziedzinie sprzątania.

Tymczasem - 20 lat później - mamy rok 2022 i dzielimy się z Wami wspaniałą wiadomością. Firma iRobot sprzedała już ponad 40 milionów robotów sprzątających na całym świecie! Zakładając, że robot sprzątający pracuje średnio 5 godzin w ciągu tygodnia, 40 milionów robotów zaoszczędziło użytkownikom aż 10.400.000.000 godzin.

Cieszymy się, że każdego dnia, za sprawą robotów iRobot, możemy dawać Wam więcej czasu na to, co naprawdę chcecie robić.

2022.05.05

Rekomendacja od Business Centre Club dla DLF

Niezmiernie miło nam poinformować, że po raz kolejny firma DLF Sp. z o.o. otrzymała rekomendację Business Centre Club.

Rekomendacja ta potwierdza, że firmy, które ją otrzymały są wiarygodne oraz przestrzegają etyki kupieckiej. Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia, tym bardziej każdego dnia będziemy starali się utrzymywać najwyższy poziom jakości naszych usług. Dziękujemy za zaufanie!

2022.05.02

DLF nagrodzone Gwiazdą Jakości Obsługi 2022

Miło jest mi poinformować, że DLF po raz kolejny został nagrodzony za wysoki poziom jakości obsługi. W poprzednich latach dwukrotnie wyróżniano nas godłem „Dbamy o Jakość Obsługi” oraz czterokrotnie „Gwiazdą Jakości Obsługi”. „Gwiazda Jakości Obsługi” jest przyznawana najbardziej przyjaznym firmom w Polsce, przez niezależną instytucję Polski Program Jakości Obsługi. W 2022 roku firma DLF otrzymała to wyróżnienie po raz 5.

Laureaci zostali wyłonieni na podstawie badania satysfakcji konsumentów przeprowadzanego na platformie organizatora. Oceniany jest stopień zadowolenia z obsługi, terminowość, czas obsługi, rodzaj asortymentu i jego cena oraz prawdopodobieństwo rekomendacji marki innym konsumentom. Polski Program Jakość Obsługi od lat utrzymuje elitarny charakter, wyróżniając godłem wyłącznie wąskie grono firm. Wyjątkowość Gwiazd wynika także z faktu, że to właśnie konsumenci decydują o uhonorowaniu firmy.

Cieszy niezmiennie wysoki poziom usług na jaki Wszyscy pracujemy. W tym przypadku szczególne podziękowania należą się pracownikom Działu Obsługi Klienta oraz Serwisu.

2022.02.01

Diamenty miesięcznika Forbes 2022

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza firma po raz kolejny została Laureatem Diamentów Forbes!

Ranking Forbesa to doroczne zestawienie publikowane przez jedno z najważniejszych wydawnictw o tematyce biznesowej. Redakcja we współpracy z Dun&Bradstreet Poland, już po raz 14 opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Aby znaleźć się na tej prestiżowej liście należy spełnić kilka wymogów. Przede wszystkim w ciągu ostatnich 3 lat podmiot musiał znacząco zwiększać swoją wartość rynkową. Następnie, w niezależnej ocenie wywiadowni, otrzymać pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, a także posiadać wysoką płynność bieżącą i brak zaległości w płatnościach.

Firma DLF Sp. z o.o. spełniła wszystkie powyższe kryteria, tym samym trafiając do grona najbardziej godnych zaufania polskich przedsiębiorstw.

Link do artykułu Forbesa

2022.01.21

Wylicytuj wyjątkową Roombę j7+ na aukcji WOŚP

Miło nam poinformować, że po raz kolejny wspieramy zbiórkę środków dla najbardziej potrzebujących w 30 Finale WOŚP.
Tym razem na aukcję przekazujemy najnowszy model urządzenia iRobot – Roombę j7+. Dzięki współpracy ze światowej sławy projektantem i architektem Oskarem Ziętą, przygotowaliśmy unikatową wersję robota. 30 rubinowych serduszek na jubileuszowy 30 Finał WOŚP.

Cały dochód z aukcji iRobot Roomba j7+ zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zachęcamy do licytowania. Adres aukcji dostępny jest pod linkiem:

Link do licytacji Allegro

2022.01.03

Przyszłość sprzątania stała się teraźniejszością – przedstawiamy nową Roombę j7 oraz j7+

Z dumą informujemy, że roboty gruntownie odkurzające iRobot Roomba j7/j7+ jako jedyne w swojej kategorii otrzymały atest niezależnego Instytutu - TÜV SÜD CSC, w zakresie cyberbezpieczeństwa danych urządzeń z kategorii IoT.

Co to oznacza dla użytkowników? Dostają dodatkową gwarancję, że ich dane są w 100% bezpieczne i mają nad nimi całkowitą kontrolę. Korzystanie z mobilnej aplikacji iRobot Home, która między innymi tworzy mapy mieszkania oraz wykorzystując inteligentną kamerę w czasie rzeczywistym wykonuje zdjęcia przeszkód, może zaniepokoić klienta. Wybierając markę iRobot nie trzeba się tym przejmować. Certyfikat TÜV gwarantuje, że roboty charakteryzują się wyjątkowym poziomem bezpieczeństwa danych i odpornością na cyberataki.

Użytkownik nie musi się już martwić o swoją prywatność.