Aktualności

2015.11.12

Robot Kohersen dostępny w sieciach Media Markt i Saturn

Wielofunkcyjny robot kuchenny z technologią indukcji Kohersen od listopada 2015 r. dostępny jest w wybranych sklepach sieci Media Markt oraz Saturn. Jest to idealne urządzenie dla zabieganych ludzi, którzy chcą zdrowo, smacznie i szybko zjeść we własnym domu. Wielofunkcyjny robot kuchenny z technologią indukcji Kohersen to marka ceniona przez Polaków od 2008 r., kiedy to pojawiła się w naszym kraju.

Więcej o produkcie na stronie marki: http://www.kohersen.pl/

2015.11.02

Wyróżnienia TA Design i TA Poleca dla aromatyzera Lea marki Stadler Form

Nasz aromatyzer Lea marki Stadler Form, otrzymał wyróżnienia od serwisu Think-About.pl: TA Poleca oraz TA Design! Oceniających zachwyciło nie tylko ciekawe wzornictwo ale także praktyczne tryby pracy.

Pełną recenzję produktu można przeczytać tutaj: http://think-about.pl/recenzja-aromatyzera-lea-od-stadler-form/

2015.10.06

Godło "Dbamy o Jakość Obsługi 2015" przyznane DLF

Z przyjemnością informujemy, że firma DLF Sp. o.o. otrzymała certyfikat "Dbamy o Jakość Obsługi 2015" przyznany przez Polski Program Jakość Obsługi.

Certyfikat ten został przyznany po przeprowadzeniu badania satysfakcji klientów DLF. Klienci, wypełniając anonimowe ankiety, oceniali m.in. wiedzę i kompetencje Biura Obsługi Klienta, działanie sklepu internetowego czy czas oczekiwania na odpowiedź.

Przeprowadzony audyt wskazał, że wszystkie badane aspekty były oceniane bardzo pozytywnie. Szczególnie pozytywnie była odbierana organizacja oraz czas obsługi w sklepie internetowym.

Niezmiernie cieszymy się, że nasze standardy jakości obsługi oceniane są tak pozytywnie przez naszych klientów.

2015.07.28

Nagroda TA Design dla wentylatora Stadler Form Q

Wentylator Stadler Form Q otrzymał wyróżnienie TA Design przyznaną portal Think-About. Produkt został doceniony za wysokiej jakości wzornictwo przemysłowe połączone ze szczyptą sztuki oraz technologii. To już kolejne wyróżnienie wentylatora Q, z którego jesteśmy niezwykle dumni.

Pełna recenzja produktu dostępna jest tutaj:
http://think-about.pl/recenzja-wentylatora-q-od-stadler-form/

2015.07.20

Złoty Certyfikat Rzetelności 2015

DLF Sp. z o.o. po raz kolejny została uhonorowana Złotym Certyfikatem Rzetelności potwierdzonym przez Krajowy Rejestr Długów. Wyróżnienie to przyznawane jest firmom za szerzenie etycznych zasad w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz zdobycie niepodważalnej oceny wiarygodności . DLF Sp. z o.o. uczestniczy w programie Rzetelna Firma nieprzerwanie od 2010 r. i udostępnia szereg informacji świadczących o swojej wiarygodności.

2015.07.06

Ruszył Projekt Plaża 2015!

Z przyjemnością informujemy, że już po raz kolejny marka iRobot bierze udział w wydarzeniu Projekt Plaża, który jest realizowany pod patronatem telewizji TVN. Pierwszy udany weekend za nami: 3-5 lipca Miasteczko Projektu Plaża TVN bawiło się w Świnoujściu a jego integralną częścią była Strefa iRobot.

Przez 3 weekendowe dni plażowicze mogli uczestniczyć w szeregu licznych animacji i konkursów. Po weekendzie w Świnoujściu amerykańskie roboty ruszają w podróż po północnej Polsce odwiedzając łącznie 7 miejscowości:

 • Szczecinek – 10-12 lipca
 • Kołobrzeg – 17-19 lipca
 • Sarbinowo – 24-26 lipca
 • Darłówko – 30 lipca – 2 sierpnia
 • Ustka – 7- 9 sierpnia
 • Jastarnia – 14-16 sierpnia
 • Olsztyn – 21-23 sierpnia

 • Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej Strefy, która będzie otwarta od piątku do niedzieli w godz. 9:00 - 17:00.

  2015.05.26

  Znak Jakości KidZone 2015 dla marki iRobot

  Z przyjemnością informujemy, że marka iRobot otrzymała certyfikat Znak Jakości Kidzone 2015 przyznawany przez organizację KidZone – Strefa Szczęśliwych Dzieci / Dziecięce Centrum Jakości. Znak jakości KidZone jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Certyfikat ten jest też uhonorowaniem firmy, która poprzez stałe doskonalenie się osiąga wysoką jakość i poziom bezpieczeństwa oraz wprowadza nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce.

  2015.05.13

  DLF wspiera sportowców

  Firma Dlf cyklicznie już wspiera drużyny sportowe. W tym sezonie kibicowaliśmy drużynie siatkarzy LOTOS Trefl Gdańsk, od których otrzymaliśmy podziękowanie za nasz wkład. Z wielką radością przyjęliśmy informację, że drużyna LOTOS Trefl Gdańsk zakończyła sezon 2014/2015 jako Wicemistrz Polski i Zdobywca Pucharu Polski. Wspólnie cieszymy się z wygranej, jesteśmy dumni z zawodników i wierzymy w ich kolejne sukcesy.

  2015.04.15

  Nowoczesne rozwiązania marki iRobot zostały zaprezentowane w Dniu Techniki – 2015

  W marcu firma DLF Sp. z o.o. wzięła udział w Dniu Techniki – 2015 w ramach obchodów „Gdańskiego Tygodnia Zawodowca” i Jubileuszu 220-lecia CONRADINUM. Podczas Dnia Techniki uczestnikom prezentowane były nowoczesne rozwiązania i możliwości robota odkurzającego iRobot Roomba. Za udział w wydarzeniu firma Dlf Sp. z .o.o. otrzymała oficjalne podziękowania od organizatora.

  2015.03.19

  Marka Crock-Pot - spotkanie z mediami i warsztaty kulinarne

  17.03.2015 odbyło się spotkanie z mediami, informujące o wprowadzeniu do sprzedaży przez firmę DLF wolnowarów marki Crock-Pot®. Była to też okazja do przedstawienia sylwetki Ambasadora Marki Crock-Pot®, którym został Darek Kuźniak.

  Event podzielono na dwie części: merytoryczną (wystąpienie Prezesa firmy DLF Sławomira Radackiego oraz gościa specjalnego, przedstawiciela producenta produktów Crock-Pot®, Włodzimierza Minty) i część praktyczną prowadzoną przez Darka Kuźniaka. Wystąpienia prelegentów zostały bardzo dobrze przyjęte przez słuchaczy a część warsztatowa prowadzona przez Ambasadora Marki spotkała się dużą aprobatą. Całe spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze.

  Relacja zdjęciowa z premiery dostępna jest na Facebooku. Zapraszamy na fanpage Crock-Pot. »

  2015.03.14

  Wolnowary Crock-Pot® już w sprzedaży

  Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy sprzedaż rewolucyjnych wolnowarów Crock-Pot. Firma DLF Sp. z o.o. jest autoryzowanym importerem oraz dystrybutorem tej marki w Polsce. Produkty są dostępne w sprzedaży na stronach internetowych www.crockpot.pl oraz www.tech4life.pl.
  Amerykańska marka Crock-Pot® jest pionierem i liderem w kategorii urządzeń do wolnego gotowania. Oferując szeroką gamę urządzeń Crock-Pot® wierzymy, że każdy użytkownik będzie w stanie dopasować odpowiedni model do swoich potrzeb.

  2015.03.10

  iRobot Scooba 450 przetestowany w TestHub.pl

  Robot myjący podłogi iRobot Scooba 450 został zaprezentowany i przetestowany w serwisie internetowym TestHub.pl. Zapraszamy do zapoznania się z pozytywną recenzją na stronie: http://testhub.pl/?i=1116

  2015.02.29

  26-28.02.2015 Robomow na targach GARDENIA 2015

  Roboty koszące Robomow zostały zaprezentowane na tegorocznych Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA. Podczas 3 dniowej imprezy zespół DLF z dumą prezentował wyjątkowe zalety robotów koszących Robomow. Żółte stoisko Robomow przyciągało uwagę i cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających targi miłośników zieleni.

  2015.02.18

  iRobot Scooba 450 Produktem Roku 2014!

  W plebiscycie Produkt Roku 2014, organizowanym przez wydawcę czasopisma Komputer Świat, oddano 150 000 głosów, na 145 produktów, w 13 kategoriach. W kategorii e-home znalazły się rozwiązania tzn. inteligentnego domu. Robot myjący podłogi iRobot Scooba 450 bezbłędnie trafił w gusta czytelników, dzięki czemu zasłużył na pierwsze miejsce i miano: Produkt Roku 2014 w kategorii e-home. Wyniki plebiscytu można zobaczyć tutaj:
  Zobacz »

  2015.02.16

  Pies w Warszawie rekomenduje iRobota Roomba 785

  Niniejszym potwierdzamy, że iRobot Roomba 785 to model do zadań specjalnych przystosowany do pracy w pomieszczeniach, w których na co dzień przebywają czworonogi. Roomba 785 zdała test i otrzymała znaczek rekomendacji od autorki bloga Pies w Warszawie, która w recenzji urządzenia pisze tak:

  „Nie wiem czy to jest specjalna funkcja tego modelu, ale faktem jest, że sierść ginie w oczach po przejechaniu Roomby. W miejscu po którym przejechał robot przykładałam rękę i mogę poświadczyć – kłaków brak. To się świetnie sprawdzi, kiedy nie nadążamy ze sprzątaniem sierści i potrzebujemy pomocnika, który będzie czyścił podłogę na bieżąco. (…) iRobot jest dla wszystkich tych, którzy po prostu lubią mieć w domu czysto, ale im się nie chce, no.”

  Pełną recenzję można przeczytać tutaj: Zobacz »

  2015.02.02

  Kolejna nagroda dla iRobota Roomba 880!

  iRobot Roomba 880 został po raz kolejny doceniony przez specjalistów. Tym razem uznaniem obdarzył go portal TechManiak.pl, który po przeprowadzeniu testu przyznał 880-tce wyróżnienie Wybór Redakcji. Test został podsumowany przez redakcję następująco: Roomba naprawdę potrafi wiele. I co szczególnie ważne – nie wymaga Waszej uwagi. A ten argument w pełni przemawia za tym, aby wyróżnić 880-tkę maniaKalnym znaczkiem.

  2015.01.22

  iRobot Roomba 880 najlepszym wyborem według redakcji magazynu T3!

  Niezmiernie miło jest nam poinformować, że bijąca rekordy popularności Roomba 880 zdobyła kolejną nagrodę redakcyjną. W styczniowym numerze magazynu T3 ukazał się test robotów, w którym Roomba zdobyła pierwsze miejsce oraz odznaczenie „Nasz wybór”. Redakcja T3 uzasadniając wybór napisała o iRobocie „swą wydajnością zawstydza całą konkurencję”.

  2015.01.05

  iRobot Roomba 880 nagrodzona!

  Nowy model iRobot Roomba 880 został wyróżniony jako Produkt Roku 2014 przez PC World!

  A oto co o iRobocie Roomba 880 napisała redakcja:

  "Jeden z najlepszych robotów sprzątających. Firma iRobot znowu stanęła na wysokości zadania, projektując innowacyjny układ czyszczący odporny na zaplątywanie się w nim wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. To jedyny automatyczny odkurzacz, który radzi sobie z tym problemem (...)"