Aktualności

2011.12.12

Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzymy wszystkim naszym partnerom, przyjaciołom, klientom i współpracownikom wszystkiego co najlepsze oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym w nadchodzącym roku.

2011.09.01

Rozszerzamy asortyment!

Informujemy, że dniem 1 września 2011 roku firma DLF Sp. z o.o., autoryzowany importer urządzeń iRobot w Polsce, rozszerzył swój asortyment o nowe modele iRobota Roomba. Oprócz obecnego na rynku najbardziej prestiżowego modelu Roomba Professional do sprzedaży trafiło pięć nowych modeli Roomba serii 500 oraz dwa modele z najnowszej serii 700, która swój debiut miała na tegorocznych targach IFA w Berlinie. Obecnie w sprzedaży dostępne są modele:
• iRobot Roomba 521
• iRobot Roomba 531
• iRobot Roomba 555
• iRobot Roomba 564 PET
• iRobot Roomba 581
• iRobot Roomba 770
• iRobot Roomba 780
• iRobot Roomba Professional Series
Jednocześnie serdecznie zapraszamy wszystkich na nową stronę www.irobot.pl , gdzie zamieszczone są wszelkie informacje na temat poszczególnych modeli iRobota Roomba. Za pośrednictwem modułu Sklepu, oferujemy szeroką gamę produktów firmy iRobot Corporation.

2011.08.31

Roboty domowe – rozwiązania IT wkraczają na rynek AGD

30.08.2011 w Dzienniku Gazecie Prawnej ukazał się artykuł "Roboty domowe – rozwiązania IT wkraczają na rynek AGD". Zachęcamy do zapoznania się z treścią artykułu.

2011.06.10

Gazeta Prawna o sprzedaży bezpośredniej

Praca w sprzedaży bezpośredniej nie wymaga doświadczenia ani wykształcenia. Liczą się otwartość, łatwość nawiązywanie kontaktów z ludźmi oraz samodyscyplina.
Zobacz artykuł.

2011.06.01

Artykuł o iRobot

W czerwcowym numerze magazynu popularnonaukowego „Wiedza i życie” ukazał się artykuł pt: iRobot pomocnik z przyszłości. Opisano w nim firmę iRobot, jako pioniera i lidera robotyki domowej.
Zobacz artykuł.

2011.04.15

Konferencja medyczna Ozonomatic

9 kwietnia 2011 r. w Zabrzu w Ośrodku Konferencyjno-Szkoleniowym „INNOWACJA” odbyła się Konferencja Medyczna „Profilaktyka chorób XXI wieku. Ozonoterapia nieinwazyjna Ozonomatic”, zorganizowana przez DLF Sp. z o.o.
W charakterze prelegentów wystąpili wysokiej klasy eksperci w dziedzinach rehabilitacji, balneologii, diabetologii, alergologii oraz dermatologii.

Rehabilitacja
- Prof. zw. dr hab. n. med. Jan Talar
  „Zastosowanie Ozonomatic w neurofizjoterapii”
- Dr n. med. Michał Lebiedowski
  „Zastosowanie Ozonomatic dla zachowania prawidłowego stanu narządu ruchu”

Fizykoterapia i balneologia
- Dr n. med. Barbara Jaroszkiewicz
  „Hydroterapia w zwalczaniu chorób cywilizacyjnych”

Diabetologia
- Lek. med. Bartosz Bednarkiewicz
  „Zastosowanie Ozonomatic w leczeniu i łagodzeniu schorzeń około cukrzycowych”

Dermatologia i alergologia
- Lek. med. Iwona Kuczborska
  „Zastosowanie Ozonomatic w dermatologii i alergologii”


Prelekcje spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników konferencji.
Uwieńczeniem spotkania było wręczenie certyfikatów uczestnictwa w konferencji z własnoręcznym podpisem Prof. zw. dr hab. n. med. Jana Talara, niekwestionowanego autorytetu w dziedzinie wybudzania chorych ze śpiączki.
Zobacz notki biograficzne o prelegentach.

2011.02.03

Oczyszczacz Powietrza Coway w "Wiedza i życie"

W 2 numerze magazynu „Wiedza i Życie” ukazał się artykuł na temat Zdrowego Oddychania, który promuje nowy produkt rekomendowany przez DLF – Oczyszczacz Powietrza Coway.

Zobacz artykuł

2011.01.24

Nowa opinia Ozonomatic

DLF uzyskała odnowioną opinię medyczną dla Ozonomatic, wystawioną przez SPZOZ Centrum Rehabilitacji z Elbląga. W sposób przystępny opisane zostały korzyści płynące z używania urządzenia Ozonomatic. Załączony dokument stanowi odświeżenie i uzupełnienie opinii wystawionej przez ten sam ośrodek w styczniu 2008 roku.

Zobacz opinię