O firmie

DLF Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych produktów z zakresu Hi-tech, robotyki i AGD, docierając do klienta różnymi kanałami sprzedaży.

Celem firmy jest dostarczenie klientom najwyższej jakości urządzeń, które poprawiają jakość życia. DLF jest dla polskiego rynku źródłem inspiracji, innowacji i nowoczesnego spojrzenia na handel.

Korzenie działalności DLF Sp z o.o. sięgają 1993 roku, kiedy Prezes Zarządu Sławomir Radacki założył firmę handlową. Od początku działalności jej założycielowi przyświecała misja dostarczania produktów, które są w stanie poprawić jakość życia klientów.


ZARZĄD


s

Sławomir Radacki
Prezes Zarządu
Dyrektor Generalny

j

Jarosław Milewski
Wiceprezes Zarządu
Dyrektor Finansowo- Administracyjny

a

Arkadiusz Grochowski
Wiceprezes Zarządu
Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

 

Misja i wizja

MISJA
Tworzenie pomysłów na lepsze życie naszych Klientów i nas samych.

WIZJA
Nieustanne budowanie silnej i pozytywnej więzi z naszymi Klientami, poprzez dostarczanie im najnowocześniejszych rozwiązań.

CELE

  • Dostarczanie rozwiązań jutra, już dziś
  • Lojalna i partnerska współpraca
  • Formowanie zgranego zespołu
 

Marki

Obecnie firma jest autoryzowanym importerem lub dystrybutorem marek:

Amerykański producent, pionier i lider w dziedzinie robotów sprzątających.
Szwajcarski producent designerskich urządzeń dbających o jakość i higienę powietrza.
Amerykański producent, pionier i lider w kategorii urządzeń do wolnego gotowania.
Breville to ogólnoświatowa, uznana marka, w ofercie której znaleźć można artykuły małego AGD do kuchni.
Zgrzewarki próżniowe FoodSaver® skutecznie eliminują powietrze, zapewniając tym samym lepszą ochronę żywności.
Kohersen to marka z szeroką gamą produktów małego AGD do kuchni, w skład których wchodzą wysokiej klasy urządzenia oraz naczynia kuchenne.
Laurastar to szwajcarska marka, która od ponad 35 lat tworzy wysokiej klasy urządzenia do prasowania.
Wielofunkcyjne urządzenie czyszczące, przeznaczone do odkurzania, filtrowania, jonizowania i odświeżania powietrza.


 

Partnerzy handlowi

DLF Sp. z o.o. jest dostawcą towarów do największych sieci handlowych w Polsce: RTV EURO AGD, Media Markt, MEDIA EXPERT, KOMPUTRONIK. Współpracuje również z hurtownią ACTION S.A. oraz innymi partnerami handlowymi i dobrymi sklepami w Polsce. Pełna lista kontrahentów dostępna jest na stronach marek.

partnerzy

 

Certyfikaty i nagrody

DLF Sp. z o.o. została wielokrotnie uhonorowana jako firma stabilna i godna zaufania otrzymując m.in.:Firma DLF Sp. z o.o. otrzymała rekomendację Business Centre Club. Rekomendacja ta potwierdza, że firmy, które ją otrzymały są wiarygodne oraz przestrzegają etyki kupieckiej. Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia, tym bardziej każdego dnia będziemy starali się utrzymywać najwyższy poziom jakości naszych usług.

BCC

DLF Sp. z o.o. po raz kolejny została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem Diament Forbesa. Ranking Forbesa to doroczne zestawienie publikowane przez jedno z najważniejszych wydawnictw o tematyce biznesowej. Diamenty Forbesa to wyróżnienie, które powstało z myślą o uhonorowaniu liderów przedsiębiorczości, firm które prężnie się rozwijają. W zestawieniu ujęte zostały podmioty gospodarcze, które w ostatnich 3 latach charakteryzowały się dynamicznym wzrostem wartości.

forbes

Godło Dbamy o Jakość Obsługi 2024 przyznane przez Polski Program Jakość Obsługi. Certyfikat ten został nadany po przeprowadzeniu badania satysfakcji klientów i potwierdza wysokie standardy jakości obsługi w firmie DLF.

Godło Dbamy o Jakość Obsługi

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej przyznawany przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą D&B firmom o najwyższej ocenie stabilności finansowej.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Tytuł Rzetelnej Firmy. DLF Sp. z o.o. uczestniczy w programie Rzetelna Firma nieprzerwanie od 2010 r. i udostępnia szereg informacji świadczących o swojej wiarygodności. Firma wyróżniona Złotym Certyfikatem Rzetelności.

Statuetkę Rzetelny w Biznesie, nadawaną za najwyższe standardy w przestrzeganiu rzetelnych i transparentnych zasad prowadzenia biznesu przez Krajowy Rejestr Długów i Rzetelną Firmę.

x

Od 2009 r. tytuł Gazeli Biznesu – nadawany przez Puls Biznesu.

gazele

 

 

Dane firmy