Aktualności

2013.11.25

iRobot Braava już w sprzedaży!

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 25 listopada poszerzyliśmy ofertę produktową o nowe roboty z rodziny iRobot.
Roboty Braava zostały zaprojektowane do szybkiego i efektywnego czyszczenia podłóg twardych. Systematycznie dbają o czystość całej podłogi. Roboty są łatwe w użytkowaniu … wystarczy umieścić ściereczkę na głowicy czyszczącej, postawić robota na podłodze i wybrać jeden z dwóch dostępnych trybów pracy:

- zamiatanie (praca na sucho)
- mopowanie (praca na mokro).

W ofercie dostępne są dwa modele robotów mopujących:

- iRobot Braava 380
- iRobot Braava 320

Więcej szczegółów na temat robotów mopujących TUTAJ.

2013.09.2

WheeMe nowy produkt w ofercie

WheeMe to robot do samodzielnego masażu, którego Autoryzowanym Importerem i Dystrybutorem w Polsce jest DLF Sp. z o.o. Więcej informacji o produkcie: www.wheeme.pl.

2013.08.22

10 milionów sprzedanych robotów domowych marki iRobot na świecie

Liczba sprzedaży robotów domowych marki iRobot na świecie przekroczyła oficjalnie 10 milionów sztuk.

Lider w dziedzinie domowej robotyki potrzebował na to zaledwie 11 lat.

Naszym klientom, pragniemy podziękować za wybór robotów domowych marki iRobot. Jesteśmy szczęśliwi, że stanowimy część tej wspaniałej społeczności.

2013.08.14

Wojskowi bracia iRobotów Roomba i Scooba z wizytą w Polsce

12 sierpnia 2013 roku mieliśmy jak dotąd pierwszą okazję do zapoznanie się z militarnymi iRobotami. Na poligonie paintballowym w Krakowie pojawiły się roboty PackBot oraz FirstLook. Dziennikarze mieli okazję do zapoznania się z ich możliwościami oraz do zabawy kompaktowym robotem zwiadowczym FirstLook. Roboty zostały poddane najcięższym próbom – były rzucane, deptane, jeździły po błocie i… działały jak trzeba.

iRobot PackBot jest w stanie neutralizować i rozbrajać bomby, dokonywać misji zwiadowczych w budynkach i pojazdach. Jego modularna, adaptacyjna budowa sprawia, że jest najbardziej uniwersalnym narzędziem używanym na polu bitwy i w sytuacjach zagrożenia życia. Już ponad 3500 PackBotów znalazło zatrudnienie w firmach i instytucjach na całym świecie. PackBot pełnił swoją misję m.in. w Fukushimie, gdzie badał skażenie w elektrowni jądrowej po trzęsieniu ziemi, ponadto wspierał działania służb mundurowych po ataku terrorystycznym na WTC.

Kompaktowy iRobot FirstLook został stworzony z myślą o misjach rozpoznania terenu w różnych środowiskach, w których jest w stanie prowadzić misje nieprzerwanie przez ponad 6 godzin. Przez służby mundurowe na całym świecie używany jest do przeszukiwania trudnodostępnych miejsc takich jak tunele rozpadliny, gruzowiska. Jako niewielki i lekki robot idealnie sprawdza się we wszystkich trudnodostępnych miejscach, z których za pośrednictwem czterech kamer jest w stanie na bieżąco przekazywać obraz wideo. Dzięki modularnej budowie jego funkcjonalność może być rozbudowywana.

2013.07.03

Marka iRobot na plaży

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że z dniem 5 lipca DLF Sp. z o.o. rozpoczyna sezon letni z marką iRobot.

Hasłem przewodnim wakacyjnego roadshow iRobot jest „Wyręcz w tańcu iRobota”. Wydarzenie organizowane jest przez TV TVN pod nazwą Projekt Plaża.
Trasa roadshow przebiega przez siedem polskich kurortów letnich, w których na trzy weekendowe dni, począwszy od najbliższego piątku, będzie rozstawiane Miasteczko TVN. Integralną częścią Miasteczka TVN będzie Strefa iRobot, gdzie urlopowicze będą mieli możliwość zrelaksowania się przy konkursach i animacjach, jak również zapoznania się z robotami domowymi marki iRobot. Atrakcji i nagród nie zabraknie dla nikogo.
Strefa iRobot będzie otwarta codziennie od godz. 9:00 do 17:00 w następujących miejscowościach:
• 5-7 lipca - Świnoujście
• 12-14 lipca - Szczecinek
• 19-21 lipca - Kołobrzeg
• 26-28 lipca - Ustka
• 2-4 sierpnia - Darłowo
• 9-11 sierpnia - Mielno
• 16-18 sierpnia – AugustówKulminacyjnym punktem letniego roadshow będzie próba pobicia rekordu Guinnessa w ilości osób tańczących jednocześnie w stylu robotycznym, która będzie miała miejsce 28 lipca w Ustce. Do tego wydarzenia publiczność będzie przygotowywała się przez pierwszy wakacyjny miesiąc biorąc udział w nauce tańca robotycznego prowadzonego w Miasteczku TVN. Aby pobić oficjalny rekord, minimum 560 osób musi zatańczyć w stylu robotycznym na plaży w Ustce .


Do zobaczenia na plaży

2013.04.02

Autoryzowany dystrybutor marki Stadler-Form

DLF Sp. z o.o. otrzymała statuetkę autoryzowanego dystrybutora urządzeń marki Stadler-Form w Polsce.