Aktualności

2009.12.16

Firma z gwarancją sukcesu

W Gazelach Biznesu, dodatku do gazety Puls Biznesu, w którym corocznie publikowane są rankingi prężnie rozwijających się polskich przedsiębiorstw, ukazał się artykuł dotyczący pracy przedstawicieli handlowych w organizacji DLF.

W publikacji tej przedstawiciele sami postanowili opowiedzieć o specyfice swojej pracy oraz o relacjach z DLF. Zachęcamy do przeczytania artykułu.

2009.12.15

DLF w rankingu Gazele Biznesu 2009

Niezmiernie miło jest nam ogłosić, iż firma DLF sp. z o.o. w opublikowanym 14.12 2009 r. rankingu Gazeli Biznesu, zajęła 9 miejsce w województwie pomorskim oraz 102 miejsce w Polsce. Warto dodać, że do rankingu zakwalifikowało się 4008 firm z całego kraju. Dla DLF wynik w rankingu Gazeli Biznesu 2009 jest tym większym sukcesem, że w porównaniu do 2008 r., firmie udało się awansować w województwie pomorskim o 13 miejsc w górę, a w skali kraju aż o 149 miejsc w górę.

Jak podkreśla zarząd organizacji DLF, osiągnięcie takich rezultatów nie byłoby możliwe bez udziału przedstawicieli handlowych oraz dystrybutorów współpracujących z organizacją.

Gazele Biznesu to ranking firm organizowany przez gazetę Puls Biznesu oraz Coface Poland. Patronat honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Gospodarki.

Gazela to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród znacznie większych konkurentów. Gazela Biznesu ma jescze szczególne cechy, które odróżniają ją od innych: nieskazitelną reputację, uczciwość wobec kontrahentów.

Zobacz wyniki na stronie www.gazele.pl:

2009.10.30

Roomba w magazynie T3

W kioskach ukazał się pierwszy numer polskiego wydania lifestylowego dwumiesięcznika "T3", w którym znalazł się artykuł reklamowy najnowszego modelu Roomba 625 Professional Series. Magazyn ten ukazuje się już w 24 krajach i jest jednym z najbardziej znanych na świecie czasopism typu consumer electronics, w którym można znaleźć najnowsze gadżety elektroniczne. Czytelnikami "T3" są kobiety i mężczyźni w wieku 25-40 lat, nastawieni na poznawanie nowości rynkowych, często są to osoby które mają wpływ na decyzje zakupowe podejmowane przez ich znajomych. Zobacz artykuł

2009.10.26

Artykuł w Sukces

W listopadowym wydaniu miesięcznika "Sukces" ukazał się wywiad z Prezesem Zarządu DLF sp. z o.o., Sławomirem Radackim. Prezes Radacki kreśli w nim drogę jaką przeszedł od przedstawiciela handlowego do dyrektora generalnego organizacji zrzeszającej 1,5 tysiąca przedstawicieli i pracowników z całej Polski. Opowiada o swojej recepcie na sukces.
Zobacz skan artykułu

2009.09.25

Podziękowania od Fundacji Religi

We wrześniu bieżącego roku na ręce Prezesa Zarządu DLF sp. z o.o., Sławomira Radackiego, wpłynęły podziękowania za udzielone wsparcie finansowe Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu. DLF od kilku lat wspiera finansowo działania Fundacji.
Zobacz

2009.09.25

Laur Konsumenta 2009 dla Snore Relief

Z przyjemnością informujemy, iż jeden z produktów rekomendowanych przez DLF sp. z o.o. – Snore Relief zajął II miejsce w konkursie „Laur Konsumenta 2009” w kategorii „Środki na chrapanie”. Wszystkim głosującym na Snore Relief serdecznie dziękujemy za zaufanie i pozytywne opinie wystawione temu produktowi.

2009.08.14

Komputer Świat na wesoło o Roombie

Drwal Marcin, bohater humorystycznych wideoporadników „Komputer Świata”, dotyczących nowinek technologicznych, ostatnio testował Roombę. Filmik pt.: „Roomba robi porządek w lesie” w żartobliwy sposób przedstawia robota oraz jego zastosowanie.

2009.07.29

Zestaw Noży Kuchennych KOHERSEN

DLF sp. z o.o. wprowadził na polski rynek nowy produkt KOHERSEN z prestiżowej serii New Kitchen Series – Zestaw Noży Kuchennych KOHERSEN. W skład 24 elementowego zestawu wchodzą: nóż uniwersalny, nóż do chleba, nóż do krojenia łososia, nóż szefa kuchni, tasak, ostrzałka do noży, nożyczki kuchenne, nożyczki do drobiu, nóż do pomidorów, nóż do pizzy, nóż do oddzielania mięsa od kości, widelec do mięsa oraz komplet 12 sztućców (6 noży i 6 widelców). Wszystkie elementy zestawu wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, odpornej na rdzę i plamy. Idealnie wyprofilowane rączki sprawiają, że posługiwanie się nożami KOHERSEN jest proste i bezpiecznie tak dla wprawnego kucharza jak i dla osób, dla których gotowanie to tylko hobby. Całość zamknięta jest w estetycznej walizce.

2009.07.28

Wywiad w TV Biznes

W TV Biznes w programie Wiktora Legowicza wystąpił Wiceprezes DLF sp. z o.o., dr Maciej Waszczyk. Rozmowa dotyczyła kondycji na rynku sprzedaży bezpośredniej w Polsce i Europie oraz zatrudnienia w tym sektorze gospodarki.
zobacz wywiad.
sciągnij plik (30 MB)

2009.07.09

Sławomir Radacki członkiem Zarządu PSSB

W Warszawie odbyło się Walne Zebranie Członków PSSB, które wybrało nowe władze na dwuletnią kadencję. Członkiem Zarządu PSSB ponownie został Prezes DLF sp. z o.o., Sławomir Radacki.

2009.07.04

Sprzedaż bezpośrednia nie traci w kryzysie

1.06.2009 r. w miesięczniku branżowym „Wiadomości Handlowe” ukazał się artykuł dotyczący kondycji rynku sprzedaży bezpośredniej w Polsce w 2008 roku.
Link do artykułu: Link do artykułu [.PDF - 1.7 MB].

2009.07.04

Jest praca w sprzedaży bezpośredniej

W Dzienniku „Polska” ukazał się artykuł dotyczący rosnącej ilości Przedstawicieli Handlowych na polskim rynku pracy. W artykule znajdziemy wypowiedzi reprezentantów największych firm sektora sprzedaży bezpośredniej w Polsce, w tym również DLF.
Link do artykułu: Link do artykułu [.PDF - 1.0 MB].

2009.06.22

Sawka rysuje dla DLF

Henryk Sawka stworzył kolejny, siódmy już rysunek dla DLF. Tym razem motywem przewodnim rysunku jest „Wesołość i żartobliwość”. Rysunek został zaprezentowany podczas Meetingu Ogólnopolskiego DLF dla Najlepszych Przedstawicieli Handlowych i Dystrybutorów Organizacji, w 2009 roku.
Zobacz galerię

2009.06.22

Meeting Ogólnopolski 2009

13 czerwca 2009 r. rozpoczął się dwudniowy Meeting Ogólnopolski 2009 dla najlepszych Przedstawicieli Handlowych i Dystrybutorów Organizacji DLF. Tym razem na miejsce wybrano malowniczo usytuowany kurort, w samym centrum Polski, w miejscowości Ossa pod Rawą Mazowiecką. Do Hotelu Ossa Congress&Spa zjechało 470 gości aby spędzić weekend w doborowym towarzystwie. Uroczystą Galę rozpoczął show z laserami a dalej poprowadził ją jeden z najpopularniejszych konferansjerów – Piotr Bałtroczyk. Gwiazdą wieczoru był występ nietuzinkowego kabaretu „Hrabi”. Podczas uroczystości najlepsi Przedstawiciele Handlowi oraz Dystrybutorzy w nagrodę za owocny rok odebrali statuetki w kształcie diamentów oraz najnowsze rysunki Henryka Sawki. Meeting był bardzo uroczysty ponieważ podsumowywał cały 2008 r., w którym Organizacja osiągnęła poziom 135% wzrostu sprzedaży. Obrót produktami rekomendowanymi przez DLF w całej Polsce w 2008 roku wyniósł 77 milionów zł netto. Bankiet zakończył się w niedzielę we wczesnych godzinach porannych. Meeting był okazją do podsumowania swoich osiągnięć oraz wyznaczenia sobie nowych celów w kolejnym roku, zgodnie z hasłem, które było motywem przewodnim przemówienia Prezesa DLF sp. z o.o., Sławomira Radackiego: „Co może osiągnąć jeden, może i drugi!”.

2009.05.30

Robovision

W dniu 29 maja DLF wziął udział w I Trójmiejskim Turnieju Robotów Robo3dvision.

2009.01.19

Gazele Biznesu

Firma DLF zajęła 22 W REGIONIE POMORSKIM (na 298 firm) oraz 251 W POLSCE (na 4104 firm) w rankingu gazety Puls Biznesu - GAZELE BIZNESU 2008.
Klasyfikacja ta już po raz kolejny została ogłoszona i przygotowana przez gazetę wraz z wywiadownią gospodarczą Coface Poland i dotyczy wyników za rok 2007.
Gazela to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród znacznie większych konkurentów. Gazela Biznesu ma jeszcze inne cechy, które odróżniają ją od innych biznesowych gatunków: nieskazitelną reputację, uczciwość wobec kontrahentów i pracowników, a także Skarbu Państwa.
Wysoka pozycja w rankingu to ogromny sukces całej organizacji DLF i nie byłby on możliwy bez pracy wszystkich dystrybutorów, handlowców i pracowników. Jesteśmy przekonani, że w kolejnych latach będziemy coraz wyżej notowani w rankingu GAZELE BIZNESU.