Aktualności

2017.12.11

Statuetka „Serce za serce” dla DLF Sp. z o.o.

Z ogromną dumą informujemy o otrzymaniu prestiżowej nagrody - statuetki "Serce za Serce" - będącej najwyższym wyróżnieniem przyznawanym przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi za niezwykłą hojność i wieloletnią współpracę.

17 listopada, podczas uroczystego koncertu w Zabrzu uhonorowano DLF Sp. z o.o. tą niezwykle ważną nagrodą. Od samego początku istnienia firmy DLF było dla jej założycieli oczywistym, że biznes społecznie odpowiedzialny i etyczny to taki, w którym jest miejsce na to, aby się dzielić. Chcielibyśmy także najserdeczniej podziękować wszystkim naszym Klientom, którzy kupując i rekomendując nasze urządzenia oznakowane charakterystycznym czerwonym serduszkiem, przyczyniają się do realizowania szczytnej misji Fundacji.

DLF Sp. z o.o. od blisko 15 lat wspiera Fundację pomagając realizować niezwykle ważne i potrzebne nam wszystkim projektów naukowo-badawczych, których celem jest skuteczne leczenie chorób serca.

2017.12.08

iRobot Roomba 966 Zwycięzcą Tech Awards 2017 w kategorii AGD

Kończymy rok mocnym uderzeniem i do bogatej kolekcji nagród, dokładamy wygraną iRobota Roomba 966 w plebiscycie Tech Awards 2017 w kategorii AGD. Tech Awards 2017 to największy w Polsce plebiscyt, w którym fani nowych technologii wspólnie z ekspertami z najważniejszych polskich serwisów technologicznych wybierają najlepsze produkty i usługi technologiczne oraz AGD 2017 roku.

Wyróżnienie to jest dla nas szczególnie ważne, gdyż ostatecznego wyboru laureatów dokonali czytelnicy serwisów PCLab.pl, KomputerSwiat.pl, AGDLab.pl i Technowinki.onet.pl. To kolejny dowód na to, że roboty sprzątające iRobot Roomba są wysoko cenione przez ekspertów i użytkowników.

2017.12.05

iRobot nie zwalnia tempa i zdobywa kolejne nagrody!

W wielką dumą informujemy, że nasz robot odkurzający iRobot Roomba 966 został zwycięzcą rankingu Najlepszych Robotów Odkurzających, przeprowadzonego przez redakcję PC World. Tym samym otrzymał wyróżnienie „Wybór Redakcji 2017”. Dziennikarze oceniający roboty, szczególną uwagę zwrócili na fakt, iż „System mapowania sprawuje się rewelacyjnie, dzięki czemu robot dotrze w każde miejsce dostosowane do jego rozmiarów. Urządzenie docenią w szczególności osoby posiadające mieszkania o dużym metrażu. Robot po każdym ładowaniu może automatycznie wracać do miejsca, w którym ostatnio sprzątał, optymalizując tym samym efekty swojej pracy.”

Drugim wyróżnionym w rankingu modelem z szerokiej oferty marki iRobot jest Roomba 696. Po niespełna pół roku od debiutu na polskim rynku, ten wyposażony w moduł Wi-Fi model, otrzymał wyróżnienie „Sprawdzony Produkt” Roomba 696 porusza się w oparciu o wytyczne systemu nawigacji iAdapt i wykorzystuje opatentowany, 3-stopniowy system sprzątający. Cykl sprzątania może zostać zainicjowany przyciskiem na obudowie robota, z poziomu aplikacji mobilnej lub automatycznie za sprawą harmonogramu pracy.

2017.10.19

Ekspresy kolbowe Breville Prima Latte z wyróżnieniem Top Produkt 2017

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że ekspres Prima Latte marki Breville otrzymał wyróżnienie Top Produkt 2017 w kategorii ekspresy kolbowe. Klika miesięcy po debiucie na polskim rynku, zdobył on uznanie dziennikarzy oraz ekspertów magazynu i portalu „InfoProdukt”.

Media te wraz z InfoMarket Sp. z o.o. tworzą alians iMEs, który jest największym wydawcą pism fachowych oraz dostawcą kontentu elektrospecjalistycznego w Polsce. Grupa zrzesza dziennikarzy, którzy działają na polskim rynku od ponad dwudziestu lat. Wspomaga ją zespół ekspertów oraz wykładowców akademickich. Głównym przesłaniem rankingu jest wyłonienie i promowanie najlepszych technicznie i funkcjonalnie wyrobów z różnych grup asortymentowych.

2017.09.27

iRobot numerem 1 na Świecie!

Według najnowszych badań i raportu, opublikowanego przez instytut Badawczy Euromonitor International, marka iRobot jest światowym liderem w sprzedaży robotów odkurzających. Oznacza to, że iRobot Roomba jest najczęściej wybieraną przez Klientów na całym świecie marką wśród producentów robotów odkurzających. Jest to tym samym potwierdzenie pozycji niekwestionowanego lidera w branży, której pionierem jest iRobot.

Dzięki 40-letniemu doświadczeniu na rynkach rozwiniętych i wschodzących, metoda badawcza Euromonitor International opiera się na unikalnej kombinacji specjalistycznej wiedzy branżowej i ekspertyz badawczych w poszczególnych krajach.

2017.09.08

Konkurs Quiz iRobot rozstrzygnięty!

Nagroda główna – iRobot Roomba 696, wędruje do Pani Elżbiety z Radomska, która urzekła jury odpowiedzią na pytanie:
„Dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać iRobota Roomba”?

Chociaż sprytna ze mnie dama, jednak sprzątać muszę sama.
Niech odkurza i mopuje, że aż świeżość znów poczuję.
Będę mogła w błogim stanie zjeść obiadek i śniadanie.Nagrody II stopnia otrzymują:

• Joanna z Poznania
• Łukasz z Trzebnicy
• Wiesław z Lublina
• Aneta z Wodzisława Śląskiego
• Piotr z Sosnowca
• Anna z Wrocławia
• Piotr z Olsztyna
• Wiktoria z Dąbrowy Górniczej
• Mariola z Szczytna
• Grzegorz z Olsztyna


Serdecznie gratulujemy pomysłowości i zdobytych nagród!
Z laureatami skontaktujemy się osobiście.

2017.08.25

Rodzinny Wolnowar Crock-Pot 6l DuraCeramic z godłem TopProdukt 2017

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż flagowy model wśród wolnowarów Crock-Pot – 6-litrowy z powłoką DuraCeramic – został laureatem plebiscytu InfoMarketu i tym samym zdobył godło Top Produkt 2017. Autorami rankingu „TOP Produkt” są dziennikarze oraz eksperci magazynu i portalu „InfoProdukt”, który wraz z InfoMarket Sp. z o.o. tworzy alians iMEs, który jest największym wydawcą pism fachowych oraz dostawcą kontentu elektrospecjalistycznego w Polsce. Grupa zrzesza dziennikarzy, którzy działają na polskim rynku od ponad dwudziestu lat. Wspomaga ją zespół ekspertów oraz wykładowców akademickich. Głównym przesłaniem rankingu jest wyłonienie i promowanie najlepszych technicznie i funkcjonalnie wyrobów z różnych grup asortymentowych.

2017.08.16

Nowości w ofercie marki iRobot

Miło nam poinformować, że poszerzyliśmy ofertę robotów sprzątających iRobot o trzy nowe modele: iRobot Roomba 891, 895 i 896.

Wyposażono je w 3-stopniowy system czyszczący AeroForce™ wykorzystujący specjalnie profilowane gumowe szczotki i silnik drugiej generacji oraz wysokowydajny filtr, który przechwytuje 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów. Nowe elementy zapewniają pięciokrotnie lepszą wydajność (w porównaniu do modeli wyposażonych w system AeroVac) i niższe koszty eksploatacji. Dzięki technologii Dirt Detect drugiej generacji oraz przy pomocy optycznych i akustycznych czujników, Roomba odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje się na ich dokładnym wysprzątaniu. Wskaźnik zapełnienia pojemnika poinformuje Cię o konieczności jego opróżnienia.

Wszystkie modele: iRobot Roomba 891, 895 i 896 wyposażono w moduł Wi-Fi, który poprzez dedykowaną aplikację iRobot HOME pozwala na zdalne uruchamianie urządzenia z dowolnego miejsca, ustalenie jego położenia, programowanie harmonogramu pracy czy też śledzenie cykli sprzątania, czasu pracy i miejsc bardziej zabrudzonych. Ponadto aplikacja wskazuje stopień zużycia części eksploatacyjnych oraz pozwala na ich bezpośrednie zamówienie. Aplikacja iRobot HOME zawiera dział POMOC, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania oraz instrukcje wideo z ich rozwiązaniami.

2017.07.22

Nowości w ofercie marki FoodSaver

Z przyjemnością informujemy o rozszerzeniu oferty marki FoodSaver o System do pakowania próżniowego FoodSaver Fresh FFS010X i nowe akcesoria do przechowywania.

System do pakowania próżniowego FoodSaver Fresh FFS010X poszerza znacznie możliwości przechowywania żywności w lodówce, zamrażarce, w spiżarni oraz tej, którą chcemy zabrać ze sobą do pracy, szkoły, czy na wycieczkę. Urządzenie jest kompatybilne z pojemnikami do przechowywania próżniowego i woreczkami strunowymi Zipper Bags. System pakowania próżniowego żywności jest najlepszym sposobem na utrzymanie świeżości potraw i znaczne zmniejszenie ilości odpadów domowych. Wykorzystanie krystalicznie przejrzystych pojemników, przystosowanych do składowania jeden na drugim, znacznie ułatwia organizację przechowywania żywności w lodówce i w szafce.

Wśród nowych akcesoriów, obok szerokiej gamy różnej wielkości pojemników, znalazły się również:

• folia do przechowywania dużych porcji, dzięki którym bez trudu zapakujesz np. całą lasagne wraz z naczyniem;
• folia do pakowania dwóch porcji jednocześnie;
• worki do mrożenia i gotowania na parze;
• worki do próżniowego pakowania wilgotnej żywności z taśmą absorbującą.

Więcej informacji na stronie www.food-saver.pl

2017.06.27

Nowe linie produktów marki Breville

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty szerokiej gamy produktów angielskiej marki Breville.

Na polski rynek trafiły:

• Ekspresy do kawy Prima Latte
• Tostery z linii High Gloss
• Opiekacze
• Grille
• Czajniki

Wszystkie urządzenia marki Breville charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, niebanalnym i ponadczasowym designem oraz łatwością obsługi. Płyty grzejne opiekaczy i grilli zostały wykonane w technologii DuraCeramic™, która jest odporna na zarysowania i czterokrotnie trwalsza niż zwykłe powłoki zapobiegające przywieraniu. Powłoka DuraCeramic™ nie zawiera PTFE ani PFOA, jest więc nie tylko trwała i łatwa do czyszczenia, ale też bezpieczna. Linia produktowa High Gloss, w której znajdziemy tostery, czajniki i opiekacze, to kwintesencja nowoczesnego designu. Plastik wykończony na wysoki połysk, metalowa perforowana obudowa i zaokrąglone krawędzie to nowoczesne wydanie designu lat 50-tych.

Więcej informacji na stronie www.breville-polska.pl

2017.06.27

Nowe modele iRobot Roomba serii 600 już w sprzedaży

W drugiej połowie czerwca 2017 wprowadziliśmy do sprzedaży dwa nowe modele serii 600: iRobot Roomba 695 i 696. Są to kolejne roboty sprzątające marki iRobot wyposażone w moduł Wi-Fi.

Obydwa modele poruszają się w oparciu o wytyczne systemu nawigacji iAdapt i wykorzystują opatentowany, 3-stopniowy system sprzątający. Cykl sprzątania robotów odkurzających Roomba może zostać zainicjowany przyciskiem na obudowie robota, z poziomu aplikacji mobilnej lub automatycznie za sprawą harmonogramu pracy. Dzięki temu rozwiązaniu właściciel robota może ustawić na każdy dzień tygodnia odpowiednią porę automatycznego zainicjowania cyklu odkurzania – np. gdy przebywa w pracy. Roboty Roomba 695 oraz 696 zostały wyposażone w szereg czujników oraz systemów optymalizujących ich pracę. Znajdziemy wśród nich m.in. technologie intensyfikacji pracy na obszarach bardziej zabrudzonych, wykrywania uskoków czy przeszkód, np. mebli, aby robot przed nimi zwalniał i delikatnie się z nimi stykał. Dzięki niewielkim gabarytom (33,5 cm x 9,3 cm) potrafią odkurzyć w trudnodostępnych miejscach, np. pod meblami czy łóżkiem.

Więcej informacji na temat nowych robotów znajdziesz tutaj
Nowe modele do nabycia w sieci sprzedaży naszych partnerów.

2017.03.20

iRobot Roomba 980 i Braava Jet z „Oscarami designu”.

Flagowe roboty iRobot po raz kolejny zachwyciły krytyków wzornictwa. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że iRobot Roomba 980 i Braava Jet zdobyły nagrodę Red Dot Award 2017. Jest ona przyznawana od 1955 r. przez Design Zentrum w Essen.

Kilka tysięcy zgłoszeń co roku oraz jury złożone z uznanych na całym świecie ekspertów sprawia, że plebiscyt ten potocznie nazywany jest „Oscarami designu”.

Nagrody przyznawane są w kategoriach: Projektowanie produktu, Projektowanie komunikacji oraz Projekt koncepcyjny. Nasze roboty zdobyły nagrodę w kategorii Projektowanie produktu.

2017.03.15

Złoty Medal Targów Poznańskich.

Robomow RX20 Pro Nasz najnowszy i najbardziej kompaktowy robot koszący zdobył Złoty Medal Targów Poznańskich.

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy pod przewodnictwem Pana prof. dr hab. Grzegorza Skrzyoczaka na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia 2017 przyznał robotowi koszącemu Robomow RX20 Pro Złoty Medal, który jest świadectwem i potwierdzeniem wysokiej jakości i innowacyjności tego produktu.

2017.03.10

Nawilżacz Eva z IF design award 2017

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza EVA – nawilżacz ultradźwiękowy po raz kolejny została nagrodzona. Jesteśmy bardzo dumni z EVY!

2017.02.27

Kolejny rok z obsługą na najwyższym poziomie

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż po raz kolejny zdobyliśmy godło "Dbamy o Jakość Obsługi".

Wyniki badania ankietowego, przeprowadzonego na reprezentatywnej grupie Klientów naszej firmy, wykazały bardzo wysoki poziom zadowolenia z świadczonych usług przed i posprzedażowych.

Organizacja i czas obsługi, wiedza i klarowność informacji, estetyka naszego sklepu, to aspekty szczególnie wyróżniające naszą firmę w ocenie Klientów. Godło ‘Dbamy o Jakość Obsługi’ to dla nas szczególna nagroda, gdyż Państwa satysfakcja jest dla nas niezmiernie ważna.