Aktualności

2018.12.14

iRobot Roomba e5 Produktem Roku 2018

Drugi rok z rzędu iRobot zdobywa laury w plebiscycie Tech Awards, organizowanym przez redakcje ONETu. Tym razem na najwyższym stopniu podium w kategorii AGD stanęła Roomba e5 czyli najnowszy model iRobot dostępny na polskim rynku. Co więcej, nasz robot zdobył najwięcej głosów spośród produktów nominowanych we wszystkich kategoriach i tym samym zdobył również Nagrodę Główną - statuetkę NAJLEPSZY PRODUKT.

Tech Awards 2018 to największy w Polsce plebiscyt, w którym fani nowych technologii wspólnie z ekspertami z najważniejszych polskich serwisów technologicznych wybierają najlepsze produkty i usługi technologiczne oraz AGD.

Wyróżnienie to jest dla nas szczególnie ważne, gdyż ostatecznego wyboru laureatów dokonali czytelnicy serwisów PCLab.pl, KomputerSwiat.pl, AGDLab.pl i Technowinki.onet.pl. To kolejny dowód na to, że roboty sprzątające iRobot Roomba są wysoko cenione przez ekspertów i użytkowników.

2018.07.31

iRobot Roomba 671, 675 i 676 odznaczone przez magazyn T3

Bohaterem lipcowego wydania magazynu T3, znanego przede wszystkim fanom elektroniki, zostały modele iRobot Roomba niedawno wprowadzone na polski rynek: 671, 675, 676.
W obszernym artykule, redaktorzy docenili nie tylko skuteczność i funkcje robota sprzątającego iRobot Roomba, ale również stosunek jakości tych modeli do cen. Redakcja magazynu przyznałam modelom Roomba 671, 675, 676 odznaczenie „T3 Najlepsza cena do jakości”.

2018.06.12

DLF uhonorowana wyróżnieniem Gwiazda Jakości Obsługi

Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma DLF została w tym roku wyróżniona zaszczytnym wyróżnieniem Gwiazda Jakości Obsługi przyznawanym przez Polski Program Jakość Obsługi. Polski Program Jakość Obsługi rokrocznie wyłania liderów jakości obsługi w Polsce. Tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi, ceniony przez 10 milionów konsumentów stanowi ważny sygnał dla obecnych i potencjalnych klientów wyróżnionych godłem firm, ich pracowników, partnerów biznesowych, inwestorów oraz kontrahentów. Komunikuje bezcenne wartości w biznesie, takie jak jakość, solidność, zaufanie, przyjazność i prestiż.

Gwiazdą wyróżniani są liderzy jakości obsługi w poszczególnych branżach. Polski Program Jakość Obsługi od lat utrzymuje elitarny charakter, wyróżniając godłem wyłącznie wąskie grono firm. W zależności od szerokości branży wyłania w każdej kategorii jedynie od 1 do 3 laureatów. Wyjątkowość Gwiazd wynika także z faktu, że to właśnie konsumenci decydują o wyróżnieniu firmy, a nie plebiscyt popularności czy tajemnicze kapituły.

Tym samym chcemy podziękować naszym klientom za zaufanie, którym nas obdarzają, a całemu zespołowi DLF za ciężką pracę i zaangażowanie.

2018.03.28

Godło „Dbamy o Jakość Obsługi 2018” dzięki naszym zadowolonym klientom.

Z przyjemnością informujemy, że firma DLF Sp. o.o. otrzymała certyfikat "Dbamy o Jakość Obsługi 2018" przyznany przez Polski Program Jakość Obsługi.
Głównym celem badania ankietowego była weryfikacja jakości obsługi klienta w sklepie internetowym oraz we wszystkich formach kontaktu w Biurze Obsługi Klienta firmy DLF. Wyniki badania przeprowadzonego na reprezentatywnej grupie Klientów naszej firmy, wykazały bardzo wysoki poziom zadowolenia z świadczonych usług przed i posprzedażowych.

Wszystkie badane aspekty były oceniane bardzo pozytywnie. Na szczególne wyróżnienie w ocenie naszych klientów zasłużyły działanie sklepu internetowego oraz organizacja i czas obsługi w sklepie internetowym. Bardzo wysoko oceniana jest również Infolinia.

Bardzo dziękujemy za oceny. Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

2018.03.22

Trzy wyróżnienia w plebiscycie Złota Villa 2018 dla produktów z portfolio DLF Sp. z o.o.

Tegoroczna Gala wręczenia nagród Złota Villa 2018 była dla naszej firmy szczególnie owocna, gdyż odebraliśmy aż 3 nagrody!
Robot Odkurzający iRobot Roomba 896 zdobył statuetkę w kategorii Odkurzacze Oczyszczacz powietrza Stadler Form VIKTOR zdobył statuetkę w kategorii Oczyszczacze i nawilżacze powietrza Kolekcja High Gloss marki Breville zdobyła laur w kategorii Małe AGD
Złote VILLE to prestiżowy konkurs organizowany przez magazyn VILLA, w którym nagradzane są najlepsze produkty branży wnętrzarskiej, najlepsze urządzenia AGD, najciekawsze i najbardziej luksusowe inwestycje mieszkaniowe oraz najbardziej wiarygodni deweloperzy działający na polskim rynku. Jego pierwsza edycja odbyła się w 2006 roku. Konkurs promuje firmy i produkty odznaczające się wysokim standardem wykonania, dobrą jakością oraz oryginalnym wzornictwem. W skład kapituły konkursu wchodzą architekci, projektanci wnętrz, styliści, jak również przedstawiciele redakcji magazynu VILLA.

2018.03.07

DLF Sp. z o.o. po raz czwarty Gazelą Biznesu

Kilkanaście godzin temu, podczas uroczystej gali „Gazele Biznesu 2017”, która odbyła się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, firma DLF odebrała po raz czwarty wyróżnienie tego prestiżowego rankingu.

„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu", nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

2018.02.19

iRobot Roomba 960 odznaczony przez magazyn T3

W minionym tygodniu, znany doskonale wszystkim fanom elektroniki, magazyn T3 przeprowadził test robotów sprzątających.

Decyzją redakcji, zwycięzcą mocno obsadzonego porównania został iRobot Roomba 960, zdobywając wyróżnienia „T3 NAJLEPSZY SPRZĘT” oraz „T3 NASZ WYBÓR” Wynik testu potwierdza ogromne znaczenie 25-letniego doświadczenia w konstruowaniu robotów, nabytego przez amerykańską firmę iRobot.

2018.02.12

System czyszczący Aura Robocelan SPLUS z certyfikatem Produkt Przyjazny Alergikom ECARF

System Czyszczący AURA Roboclean SPLUS otrzymał certyfikat Produkt Przyjazny Alergikom, przyznawany przez niemieckie stowarzyszenie ECARF. Niezależne badania laboratoryjne wykazały, że System Czyszczący AURA Roboclean SPLUS usuwa wszystkie typy alergenów z domowego środowiska przy jednoczesnym zatrzymaniu ich w urządzeniu, pozytywnie wpływając na poprawę jakości powietrza w domu. Niemieckie stowarzyszenie non-profit ECARF jest wiodącym i najbardziej zaufanym źródłem informacji dla osób cierpiących na astmę i alergię w Europie. ECARF dba, by osoby z astmą i alergiami otrzymywały rzetelne informacje o możliwościach leczenia i łagodzenia skutków alergii. ECARF certyfikuje produkty i usługi, które mogą poprawić jakość życia osób cierpiących na alergie.

2018.02.08

DLF Sp. z o.o. Diamentem Forbesa

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma DLF została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem Diament Forbesa.
Ranking Forbesa to doroczne zestawienie publikowane przez jedno z najważniejszych wydawnictw o tematyce biznesowej. Diamenty Forbesa to wyróżnienie, które powstało z myślą o uhonorowaniu liderów przedsiębiorczości, firm które prężnie się rozwijają. W zestawieniu ujęte zostały podmioty gospodarcze, które w ciągu ostatnich 3 latach charakteryzowały się dynamicznym wzrostem wartości.
Zobacz ranking »