Aktualności

2017.06.27

Nowe linie produktów marki Breville

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty szerokiej gamy produktów angielskiej marki Breville.

Na polski rynek trafiły:

• Ekspresy do kawy Prima Latte
• Tostery z linii High Gloss
• Opiekacze
• Grille
• Czajniki

Wszystkie urządzenia marki Breville charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, niebanalnym i ponadczasowym designem oraz łatwością obsługi. Płyty grzejne opiekaczy i grilli zostały wykonane w technologii DuraCeramic™, która jest odporna na zarysowania i czterokrotnie trwalsza niż zwykłe powłoki zapobiegające przywieraniu. Powłoka DuraCeramic™ nie zawiera PTFE ani PFOA, jest więc nie tylko trwała i łatwa do czyszczenia, ale też bezpieczna. Linia produktowa High Gloss, w której znajdziemy tostery, czajniki i opiekacze, to kwintesencja nowoczesnego designu. Plastik wykończony na wysoki połysk, metalowa perforowana obudowa i zaokrąglone krawędzie to nowoczesne wydanie designu lat 50-tych.

Więcej informacji na stronie www.breville-polska.pl

2017.06.27

Nowe modele iRobot Roomba serii 600 już w sprzedaży

W drugiej połowie czerwca 2017 wprowadziliśmy do sprzedaży dwa nowe modele serii 600: iRobot Roomba 695 i 696. Są to kolejne roboty sprzątające marki iRobot wyposażone w moduł Wi-Fi.

Obydwa modele poruszają się w oparciu o wytyczne systemu nawigacji iAdapt i wykorzystują opatentowany, 3-stopniowy system sprzątający. Cykl sprzątania robotów odkurzających Roomba może zostać zainicjowany przyciskiem na obudowie robota, z poziomu aplikacji mobilnej lub automatycznie za sprawą harmonogramu pracy. Dzięki temu rozwiązaniu właściciel robota może ustawić na każdy dzień tygodnia odpowiednią porę automatycznego zainicjowania cyklu odkurzania – np. gdy przebywa w pracy. Roboty Roomba 695 oraz 696 zostały wyposażone w szereg czujników oraz systemów optymalizujących ich pracę. Znajdziemy wśród nich m.in. technologie intensyfikacji pracy na obszarach bardziej zabrudzonych, wykrywania uskoków czy przeszkód, np. mebli, aby robot przed nimi zwalniał i delikatnie się z nimi stykał. Dzięki niewielkim gabarytom (33,5 cm x 9,3 cm) potrafią odkurzyć w trudnodostępnych miejscach, np. pod meblami czy łóżkiem.

Więcej informacji na temat nowych robotów znajdziesz tutaj
Nowe modele do nabycia w sieci sprzedaży naszych partnerów.

2017.03.20

iRobot Roomba 980 i Braava Jet z „Oscarami designu”.

Flagowe roboty iRobot po raz kolejny zachwyciły krytyków wzornictwa. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że iRobot Roomba 980 i Braava Jet zdobyły nagrodę Red Dot Award 2017. Jest ona przyznawana od 1955 r. przez Design Zentrum w Essen.

Kilka tysięcy zgłoszeń co roku oraz jury złożone z uznanych na całym świecie ekspertów sprawia, że plebiscyt ten potocznie nazywany jest „Oscarami designu”.

Nagrody przyznawane są w kategoriach: Projektowanie produktu, Projektowanie komunikacji oraz Projekt koncepcyjny. Nasze roboty zdobyły nagrodę w kategorii Projektowanie produktu.

2017.03.15

Złoty Medal Targów Poznańskich.

Robomow RX20 Pro Nasz najnowszy i najbardziej kompaktowy robot koszący zdobył Złoty Medal Targów Poznańskich.

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy pod przewodnictwem Pana prof. dr hab. Grzegorza Skrzyoczaka na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia 2017 przyznał robotowi koszącemu Robomow RX20 Pro Złoty Medal, który jest świadectwem i potwierdzeniem wysokiej jakości i innowacyjności tego produktu.

2017.03.10

Nawilżacz Eva z IF design award 2017

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza EVA – nawilżacz ultradźwiękowy po raz kolejny została nagrodzona. Jesteśmy bardzo dumni z EVY!

2017.02.27

Kolejny rok z obsługą na najwyższym poziomie

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż po raz kolejny zdobyliśmy godło "Dbamy o Jakość Obsługi".

Wyniki badania ankietowego, przeprowadzonego na reprezentatywnej grupie Klientów naszej firmy, wykazały bardzo wysoki poziom zadowolenia z świadczonych usług przed i posprzedażowych.

Organizacja i czas obsługi, wiedza i klarowność informacji, estetyka naszego sklepu, to aspekty szczególnie wyróżniające naszą firmę w ocenie Klientów. Godło ‘Dbamy o Jakość Obsługi’ to dla nas szczególna nagroda, gdyż Państwa satysfakcja jest dla nas niezmiernie ważna.