Aktualności

2019.01.04

Laurastar już w sprzedaży

Z radością informujemy, że z dniem 1 stycznia 2019 roku firma DLF Sp. z o.o. rozszerzyła swoje portfolio produktowe o generatory pary oraz systemy do prasowania, zostając autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Laurastar w Polsce. Produkty dostępne są na stronie www.laurastar.pl, gdzie poza możliwością ich zakupu, znajdują się liczne porady „jak prasować” oraz wszelkie informacje na temat poszczególnych modeli urządzeń Laurastar.

Szwajcarska marka Laurastar została założona przez ludzi, którzy, z miłości do pięknych tkanin, stworzyli niepowtarzalny świat, który łączy piękno materiałów ze szwajcarską technologią, dając każdemu możliwość uzyskania profesjonalnych efektów prasowania w zaciszu własnego domu. Oferując szeroką gamę urządzeń Laurastar wierzymy, że każdy użytkownik będzie w stanie dopasować odpowiedni model do swoich potrzeb.

więcej na: www.laurastar.pl

2019.01.03

DLF Sp. z o.o. po raz piąty laureatem rankingu Gazele Biznesu

Z wielką dumą informujemy, że DLF Sp. z o.o znalazła się w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2018. Jest to nasze piąte wyróżnienie przyznane przez puls Biznesu Gazele Biznesu to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik Puls Biznesu, nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości