Aktualności

2019.02.18

Rewolucja w poruszaniu się

Z ogromną radością informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty urządzeń do osobistego transportu, znanej na całym świecie marki Segway-Ninebot. Przyjazne dla środowiska, samobalansujące się środki osobistego transportu stały się alternatywą dla samochodów i innych pojazdów mechanicznych. Ideą, która przyświeca marce Segway-Ninebot jest tworzenie unikalnych produktów, które poprawią jakość życia każdego z nas.

Segway-Ninebot skupia się na łączeniu robotycznych rozwiązań z telefonami typu smartfon i integruje istniejące technologie i przyszłe koncepcje, takie jak interakcja głosowa i rozpoznawanie twarzy, tworząc produkty, które są wysoce interaktywne i zachęcają do inteligentnego życia.

W naszej ofercie znajdą się: pojazdy elektryczne Segway miniLITE, Segway miniPLUS oraz Ninebot by Segway E+, hulajnogi elektryczne Ninebot by Segway KickScooter, a także rolki elektryczne Segway Drift W1.

2019.02.07

Prawdziwa rewolucja w odkurzaniu już w Polsce. Wprowadzamy na rynek najnowsze modele iRobot Roomba i7 oraz i7+

Rok 2019 rozpoczynamy z przytupem. Z ogromną radością informujemy o wprowadzeniu na rynek najnowszych modeli iRobot Roomba i7 oraz i7+.

Oba nowe modele wyposażone są w najnowszy system nawigacji iAdapt 3.0 z technologią Imprint Smart Mapping. Dzięki niej roboty te są w stanie zapamiętać wiele planów kondygnacji wraz z nazwami poszczególnych pomieszczeń. Pozwala to na jeszcze lepsze dopasowanie harmonogramu sprzątania oraz wysłanie robota do pracy w konkretnym pomieszczeniu komendą głosową lub z poziomu aplikacji iRobot HOME. iRobot Roomba i7+ wprowadza wygodę użytkowania na zupełnie nowy poziom. Dzięki jedynej w swoim rodzaju stacji dokującej Clean Base zebrane przez robota zabrudzenia są automatycznie gromadzone w szczelnym worku. Kiedy zainstalowany w stacji Clean Base worek zapełni się, aplikacja iRobot HOME wyświetli na ekranie urządzenia mobilnego odpowiedni komunikat. Wymienny worek jest prosty w obsłudze i jest w stanie pomieścić zawartość około 30 zbiorników robota.

„Ten robot jest urzeczywistnieniem wizji, która przyświecała nam od początku naszej podróży w świecie robotów odkurzających, którą zapoczątkowaliśmy prawie 20 lat temu.”

- Colin Angle, założyciel i Prezes Zarządu iRobot.

2019.01.29

Oczyszczacze powietrza Stadler form Roger i Roger little z Atestem PZH

Z przyjemnością informujemy, że dwa inteligentne oczyszczacze powietrza Roger i Roger little uzyskały Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny przy Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego. Tym samym otrzymaliśmy niezależne potwierdzenie od uznanego podmiotu, że oba urządzenia przeznaczone są do stosowania w pomieszczeniach budynków mieszkalnych i budynkach użyteczności publicznej. Oczyszczacze Roger i Roger little skutecznie eliminują z pomieszczeń zanieczyszczenia powietrza, lotne związki organiczne i zapachy. Inteligentnie, bo wyposażone są w czujniki gazu i cząstek stałych, monitorują jakość powietrza i za pomocą wskaźnika jakości powietrza (led) pokazują na bieżąco czy powietrze jest czyste (kolor niebieski na wyświetlaczu), jego stan jest średni (kolor pomarańczowy), czy zły (kolor czerwony).

zobacz atest

2019.01.04

Laurastar już w sprzedaży

Z radością informujemy, że z dniem 1 stycznia 2019 roku firma DLF Sp. z o.o. rozszerzyła swoje portfolio produktowe o generatory pary oraz systemy do prasowania, zostając autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Laurastar w Polsce. Produkty dostępne są na stronie www.laurastar.pl, gdzie poza możliwością ich zakupu, znajdują się liczne porady „jak prasować” oraz wszelkie informacje na temat poszczególnych modeli urządzeń Laurastar.

Szwajcarska marka Laurastar została założona przez ludzi, którzy, z miłości do pięknych tkanin, stworzyli niepowtarzalny świat, który łączy piękno materiałów ze szwajcarską technologią, dając każdemu możliwość uzyskania profesjonalnych efektów prasowania w zaciszu własnego domu. Oferując szeroką gamę urządzeń Laurastar wierzymy, że każdy użytkownik będzie w stanie dopasować odpowiedni model do swoich potrzeb.

więcej na: www.laurastar.pl

2019.01.03

DLF Sp. z o.o. po raz piąty laureatem rankingu Gazele Biznesu

Z wielką dumą informujemy, że DLF Sp. z o.o znalazła się w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2018. Jest to nasze piąte wyróżnienie przyznane przez puls Biznesu Gazele Biznesu to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik Puls Biznesu, nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości