Aktualności

2018.02.19

iRobot Roomba 960 odznaczony przez magazyn T3

W minionym tygodniu, znany doskonale wszystkim fanom elektroniki, magazyn T3 przeprowadził test robotów sprzątających.

Decyzją redakcji, zwycięzcą mocno obsadzonego porównania został iRobot Roomba 960, zdobywając wyróżnienia „T3 NAJLEPSZY SPRZĘT” oraz „T3 NASZ WYBÓR” Wynik testu potwierdza ogromne znaczenie 25-letniego doświadczenia w konstruowaniu robotów, nabytego przez amerykańską firmę iRobot.

2018.02.12

System czyszczący Aura Robocelan SPLUS z certyfikatem Produkt Przyjazny Alergikom ECARF

System Czyszczący AURA Roboclean SPLUS otrzymał certyfikat Produkt Przyjazny Alergikom, przyznawany przez niemieckie stowarzyszenie ECARF. Niezależne badania laboratoryjne wykazały, że System Czyszczący AURA Roboclean SPLUS usuwa wszystkie typy alergenów z domowego środowiska przy jednoczesnym zatrzymaniu ich w urządzeniu, pozytywnie wpływając na poprawę jakości powietrza w domu. Niemieckie stowarzyszenie non-profit ECARF jest wiodącym i najbardziej zaufanym źródłem informacji dla osób cierpiących na astmę i alergię w Europie. ECARF dba, by osoby z astmą i alergiami otrzymywały rzetelne informacje o możliwościach leczenia i łagodzenia skutków alergii. ECARF certyfikuje produkty i usługi, które mogą poprawić jakość życia osób cierpiących na alergie.

2018.02.08

DLF Sp. z o.o. Diamentem Forbesa

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma DLF została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem Diament Forbesa.
Ranking Forbesa to doroczne zestawienie publikowane przez jedno z najważniejszych wydawnictw o tematyce biznesowej. Diamenty Forbesa to wyróżnienie, które powstało z myślą o uhonorowaniu liderów przedsiębiorczości, firm które prężnie się rozwijają. W zestawieniu ujęte zostały podmioty gospodarcze, które w ciągu ostatnich 3 latach charakteryzowały się dynamicznym wzrostem wartości.
Zobacz ranking »