Młodszy programista PHP

lokalizacja Gdynia Aplikuj

Opis stanowiska

Jako członek zespołu będziesz wspierać rozwój i utrzymanie stron internetowych i systemów.

Poznasz wiele nowych technologii (nie tylko) webowych i dobrych praktyk - nie musisz wszystkiego znać na starcie.

Będziesz pracować w małym zgranym zespole.

Będziesz uczestniczyć w małych (kilkudniowych) i dużych (kilkumiesięcznych) projektach.

Codzienne zadania

  1. Projektowanie, rozwój i integracja systemów/stron internetowych opartych o PHP.
  2. Testowanie i wdrażanie nowych modułów i usług.
  3. Utrzymanie i optymalizacja istniejących rozwiązań informatycznych.
  4. Współpraca w zespole podczas pracy nad projektami.

Szukamy

  • Osób, których zainteresowanie to tworzenie nowoczesnych i interesujących stron internetowych. Zarówno pod kątem frontendu, jak i backendu.
  • Osób, które znają obiektowy PHP i chcą dalej poszerzać swoją wiedzę.
  • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, szukamy osób ambitnych, chcących się rozwijać i poznawać nowe technologie.

Mile widziane będą

  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość HTML, CSS, JS, MySQL, GIT.
  • Znajomość języka angielskiego (m. in. czytanie dokumentacji).

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Naszą wiedzę, miłą atmosferę i wyzwania.
  • Udział w wielu ciekawych, rozwijających projektach.
  • Szkolenia wewnetrzne i zewnętrzne.
  • Pakiet benefitów.
Twoje stanowisko w naszym nowym biurze w Gdyni już czeka!Aplikuj

O firmie

DLF Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych produktów z zakresu Hi-tech, robotyki i AGD, docierając do klienta różnymi kanałami sprzedaży.

Celem firmy jest dostarczenie klientom najwyższej jakości urządzeń, które poprawiają jakość życia. DLF jest dla polskiego rynku źródłem inspiracji, innowacji i nowoczesnego spojrzenia na handel.

Dział IT w firmie odpowiedzialny jest za wytwarzanie i utrzymywanie atrakcyjnych stron dla oferowanych marek oraz wewnętrznych systemów do obsługi procesów firmowych, w tym integracji z czołowymi operatorami na rynku.

Współpracujemy z, oraz tworzymy strony dla takich marek, jak iRobot, Stadler Form, Crock-Pot, Laurastar, Breville, VBreathe.

Jeżeli masz wieloletnie doświadczenie, lub dopiero zaczynasz rozwój jako programista zapraszamy do naszego zespołu w Gdyni.